10 شهر با گرافیتی

به گزارش وبلاگ آشپزی، با این حال ، اغلب فعالیت‌های غیر قانونی در برخی مکان‌ها و شهرها قانونی است که درهایشان را بر روی افراد خلاق باز می‌کنند تا خودشان را ابراز کنند . به هر حال ، همه ما باید تبلیغات احمقانه سراسر شهر را تماشا کنیم و شرکت‌ها واقعا ً نظر ما را جویا نمی‌شوند . بنابراین ما ده نقطه اصلی را برای جست و جو برای جستجوی هنر نقاشی‌های دیواری انتخاب کردیم .

10 شهر با گرافیتی

10. ایستگاه مترو استکهلم ، استکهلم ، سوئد
Unofficially که به عنوان طولانی‌ترین گالری هنری جهان شناخته می‌شود ، تابلوهای جالبی دارد . اولین نقاشی زیرزمینی در دهه 1970 رنگ‌آمیزی شد . سطح ناهموار و ناهموار دیوارها و سقف ، تاثیر زیادی از فضا را به تصویر می‌کشد .
چرا به آنجا بروی ؟
90 تا از 100 ایستگاه نقاشی‌های تقریبا ً 150 هنرمند را نمایش می‌دهند . هدف اولیه ، آوردن هنر به مردم با استفاده از فضای عمومی بود . این ایده بسیار خوب انجام شد و امروز ممکن است محبوب‌ترین ایستگاه مترو در دنیا باشد .
9. بریستول ، انگلستان
شهر بومی نام مستعار هنرمند گرافیتی مشهور، بریستول ، جوانان خلاق را از سراسر جهان جذب می‌کند . در تابستان ، بزرگ‌ترین جشنواره در شهر برگزار می‌شود و در آن هنرمندان به نقاشی دعوت می‌شوند تا در محله‌های و Southville زندگی کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
شهر هیپ هاپ پر از هنر ، سالن‌های موسیقی ، موزه‌ها و افراد محلی دوستانه است .
8. برلین ، آلمان
پایتخت ، مرکزی برای هنرمندان است . و البته فضای زیادی برای نقاشان وجود دارد : چیزی که از دیوار برلین باقی مانده‌است برای هنرمندان باز است تا خلاقیت خود را بیان کنند. این عمل در آلمان غیر معمول نیست - حتی در کوچک‌ترین شهرها می‌توانید یک دیوار پیدا کنید ، که به طور مداوم توسط هنرمندان نقاشی و رنگ زده می‌شود .
چرا به آنجا بروی ؟
برلین یکی از آن مکان‌هایی است که شما باید حداقل یک‌بار در زندگی خود از آن بازدید کنید . دیوار برلین یک جاذبه محبوب است . در عین حال ، تابلوهای نقاشی معمولا ً تنها زیبا نیستند تا به آن‌ها نگاه کنند، بلکه فضای سیاسی را نیز منتقل کنند .
7. بوینس‌آیرس ، آرژانتین
این شهر به خاطر داشتن یک نقاشی دیواری بسیار متنوع و غنی مشهور است . حتی تورها هم وجود دارند که بازدیدکنندگان را دور بهترین نقاشی‌های دیواری می‌برند . هم چنین فرصتی برای حمایت از جامعه هنر خیابانی و یادگیری در مورد آداب و رسوم شهری محلی از درون آن است .
چرا به آنجا بروی ؟
این شهر زیبا بسیار مورد نیاز است . از شب رمانتیک در یک کافه تانگو ، تا صحنه شهری هیپ هاپ ، آن را می ‌توان برای چند روز بررسی کرد .
6. سائوپائولو ، برزیل
این کلان‌شهر بیش‌ترین شبانه را دارد که در آن نوشیدنی و liquors لوکس به راحتی جریان می‌یابد ، جایی که مردم در آن برخی جدی مثل samba ، bossa نوا ، سالسا و بیشتر . هزاران میله ، رستوران و محل برگزاری آن را به مرکز فرهنگی تبدیل کرده‌است . در عین حال ، این احتمالا ً بهترین صحنه گرافیتی در کل برزیل است !
چرا به آنجا بروی ؟
گاهی به نظر می‌رسد که هیچ‌کس نمی‌داند که چطور می‌تواند به اندازه برزیل لذت ببرد . در اینجا هنرمندان دیدگاه‌های سیاسی خود را بیان می‌کنند که زاویه تندی دارند .
5. پاریس ، فرانسه
این شهر مانند زرق و برق و درخشش در قلب شهر به نظر می‌رسد ، اما یک صحنه شهری روشن نیز وجود دارد . همانطور که می‌دانید ، فرانسوی‌ها احتمالا ً the و یاغی هستند . بنابراین تعجبی ندارد که شما بتوانید انتقادی شدید سیاسی در هنر خیابانی محلی پیدا کنید .
چرا به آنجا بروی ؟
رفتن به پاریس همیشه یک ایده خوب است . در همین حال ، در یک تور شهری می‌توانید گوشه‌های آن توریست‌ها را پیدا کنید و حتی افراد محلی از آن بی‌اطلاع هستند .
4. لس‌آنجلس ، آمریکا
شهری دیگر که قسمت تیره‌تر آن در پشت سطح پر زرق و برق دارد . هالیوود تنها بخش کوچکی از شهر است که برای گروه‌های مختلف مردم در خانه است . هنر به مراتب فراتر از صفحه نقره‌ای است و وارد زمین زیرزمینی می‌شود که در هنر نقاشی رنگی و رنگی قوی مشهود است .
چرا به آنجا بروی ؟
کشف لس‌آنجلس که بی‌شباهت به سایر شهرهای دیگر نیست ، جایی است که می‌توان در آن زندگی افراد مشهور ، سواحل شنی و نیز یک صحنه هنری تاریک‌تر یافت .
3. بوگوتا ، کلمبیا
بخش‌های زیادی در شهر وجود دارند ، جایی که هنر دیواری در آن قانونی است . بنابراین هنرمندان می‌توانند خلاقیت خود را آزادانه بیان کنند. میراث تاریخی غنی آن نیز یک زمین برای هنرمندان جوان مشتاق فراهم می‌کند تا به اینجا بیایند و استعداد خود را کشف کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
می‌گویند ،
" بوگوتا " یک صحنه هنری پر جنب و جوش دارد که با این حال توسط مکزیک و برزیل تحت الشعاع قرار گرفته‌است . بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که در آنجا غیر منتظره پیدا کنید .
2. ملبورن ، استرالیا
این شهر ظاهرا ً پایتخت دیواری در استرالیا است . به تازگی توجه جهانیان را به هنر خیابانی خود جلب کرده‌است : این شهر مردم را از سراسر جهان جذب می‌کند ، بنابراین سبک واقعا ً منحصر به فردی را توسعه می‌دهند .
چرا به آنجا بروی ؟
ترکیبی از فرهنگ‌های مختلف بر روی نقاشی‌های دیواری در اطراف شهر مشهود است .
1. شهر نیویورک ، آمریکا
مرکز فرهنگی جهان ، آخرین گرایش‌ها ، ژانر و سبک را در حالی که بقیه جهان از آن تبعیت می‌کند ، تولید می‌کند . بنابراین می‌توانید شرط ببندید که می‌توانید برخی از زیباترین و زیباترین هنر خیابانی را در اینجا پیدا کنید .
چرا به آنجا بروی ؟
شما باید حداقل یک‌بار در طول زندگی خود از ( اپل ) دیدن کنید . هنر versatile و غنی خود را کشف کرد ، که از هزاران هنرمندی که به اینجا می‌آیند الهام‌گرفته است.

به "10 شهر با گرافیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 شهر با گرافیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید