یک کشته و 11 زخمی حاصل تصادف زنجیره ای

به گزارش وبلاگ آشپزی، خبرنگاران/همدان رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تصادف زنجیره ای دیروز یک کشته و 11 زخمی برجای گذاشت.

یک کشته و 11 زخمی حاصل تصادف زنجیره ای

سرهنگ رضا عزیزی در گفت و گو با وبلاگ آشپزی، اظهار کرد: عصر دیروز در محور صالح آباد، همه کسی خودروی پراید در قسمت مه گرفته جاده توقف نموده و اقدام به برطرف نقص فنی خودروی خود نموده است، پس از توقف کامیونی با پراید برخورد می نماید و پس از آن پژو و مینی بوسی به صورت زنجیره وار به دنبال توقف پراید بهم می خوردند.

وی اضافه کرد: یکی از سرنشینان پژو در این حادثه جان خود را از دست داده و 11 نفر از سرنشینان مینی بوس، کامیون و پژو نیز جراحات سطحی و عمقی برداشته اند.

رئیس پلیس راه استان همدان درباره خسارات تصادفات زنجیره ای گفت: در این گونه مواقع خودروی عقبی نسبت به خودرویی که با آن برخورد نموده، موظف به پرداخت جریمه است و 50 درصد خسارت نیز باید توسط پراید که در سربالایی جاده و در نقطه مه گرفته، پارک کرد، پرداخت گردد.

وی درباره هشدارهای ایمنی برای تردد در جاده های برون شهری در فصل زمستان نیز بیان نمود: رانندگان حتما تجهیزات زمستانی را همراه خود داشته باشند در غیر اینصورت نداشتن زنجیر چرخ 30 هزار تومان برای راننده جریمه به همراه خواهد داشت .

رئیس پلیس راه استان همدان در خاتمه یادآور شد: مسافران از سفر های غیرضروری خودداری نموده و سرعت مناسب در ایام بارش ها و یخ زدگی رعایت گردد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار نیز به خبرنگار وبلاگ آشپزی گفت: در ساعت 14:35 دقیقه گزارش مرکز eoc استان مبنی بر تصادف زنجیره ای بین پراید، مینی بوس، وانت بار، پژو 405، پژو 206 و کامیون در جاده همدان به سمت قروه در گردنه همه کسی 12کیلومتری پایگاه صالح آباد اعلام شد.

مهدی حمزه با بیان اینکه برای رهاسازی احتیاج به ست نجات بود، اضافه کرد: تیم امدادونجات پایگاه شهید شایانی صالح آباد سریع به محل حادثه اعزام شد و متاسفانه راننده پژو 405 در دم فوت نموده بود و بعد از رهاسازی در داخل کیسه جسد قرار داده و تحویل شهرداری شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه 11 نفر دیگر مصدوم شده بودن که توسط اورژانس منتقل شدند، ادامه داد: علت بروز این تصادف سنگین توسط پلیس راهور در دست آنالیز است.

وی زمان خاتمه عملیات را گفت و گفت: این امداد رسانی در ساعت 16:45 دقیقه خاتمه یافت و نیروها در پایگاه مستقر شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یک کشته و 11 زخمی حاصل تصادف زنجیره ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کشته و 11 زخمی حاصل تصادف زنجیره ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید