یوسف سیدی: با پرسپولیس مذاکره نموده ام اما هیچ چیز قطعی نیست، تراکتورسازی گفته باید به ماشین سازی بروی، مگر من بَرده ام!

به گزارش وبلاگ آشپزی، بازیکن سابق تیم تراکتورسازی بیان کرد مذاکراتی را با تیم پرسپولیس داشته اما هیچ چیز هنوز قطعی نشده است.

یوسف سیدی: با پرسپولیس مذاکره نموده ام اما هیچ چیز قطعی نیست، تراکتورسازی گفته باید به ماشین سازی بروی، مگر من بَرده ام!

یوسف سیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آشپزی درباره شایعاتی که در مورد پیوستنش به پرسپولیس مطرح گردیده، گفت: من این موضوع را تکذیب می کنم. هیچ وقت نگفتم با پرسپولیس قرارداد بسته ام و چنین خبری هم نیست. من مدیر برنامه دارم و او در حال مذاکره با چهار، پنج تیم است و یک پیشنهاد خوب هم از یک تیم قطری دارم. به امید خدا تا چند وقت دیگر تیم جدیدم را انتخاب می کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اصلاً مذاکره ای با پرسپولیس داشته است یا خیر؟ گفت: بله، صحبت گردیده اما هیچ چیز قطعی و صد درصد نیست.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارد در پرسپولیس بازی کند، عنوان نمود: هیچ بازیکنی نیست که دوست نداشته باشد در پرسپولیس بازی کند. پرسپولیس تیم بزرگ و پر طرفداری است و من هم دوست دارم در این تیم بازی کنم.

یوسف سیدی درباره دلایل کنار گذاشته شدنش از تیم تراکتورسازی و اینکه آیا قراردادش را به طور قانونی با این تیم فسخ نموده یا خیر؟ گفت: در ابتدای فصل از سمت باشگاه تراکتورسازی با من تماس گرفتند که به این تیم بیا و کلی هم اصرار کردند. من آن موقع در گسترش فولاد حضور داشتم و به طور ثابت هم بازی می کردم. آنها پیشنهاد دادند من هم قبول کردم، در اردوی ترکیه و دو بازی اول لیگ هم بازیکن ثابت بودم، اما نمیدانم چرا یک دفعه به من گفتند دیگر در تمرینات شرکت نکن. هیچ دلیلی هم برایم ذکر نکردند. خدا را شکر همه مرا به لحاظ فنی واخلاقی می شناسند. باشگاه تراکتورسازی باید دلیل کنار گذاشتن من را بگوید، حتی کمیته انضباطی این باشگاه هم هیچ چیز به من نگفت.

وی اضافه نمود: باشگاه تراکتورسازی به من گفته باید به ماشین سازی بروی، مگر من بَرده ام! یعنی چه باید به ماشین سازی بروی، من اصلا دوست ندارم این کار را بکنم! الان باید یک نفر به من پاسخگو باشد، نه پولم را داده اند و نه رضایت نامه ام را. چرا با آینده یک جوان بازی می نمایند؟ الان هم من از تراکتوسازی به کمیته مشخص وضعیت شکایت نموده ام تا وضعیتم روشن گردد. صد درصد هم برگه رضایت نامه ام را خواهم گرفت، چون در قراردادم بندی وجود دارد که اگر پولم را تا هفته پنجم نگیرم و بازی هم نکنم، می توانم یک طرفه فسخ کنم. این نامردی است، اگر مرا نمی خواهید چرا با آینده من بازی می کنید؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یوسف سیدی: با پرسپولیس مذاکره نموده ام اما هیچ چیز قطعی نیست، تراکتورسازی گفته باید به ماشین سازی بروی، مگر من بَرده ام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوسف سیدی: با پرسپولیس مذاکره نموده ام اما هیچ چیز قطعی نیست، تراکتورسازی گفته باید به ماشین سازی بروی، مگر من بَرده ام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید