گل سیامک نعمتی بهترین گل دور برگشت نیمه نهایی

به گزارش وبلاگ آشپزی، گل سیامک نعمتی به السد 98 درصد آرای کاربران سایت ای اف سی یعنی 109 هزار و 418 رأی را به خود اختصاص داد و با اقتدار کامل به عنوان بهترین گل دور برگشت مرحله نیمه نهایی انتخاب شد.

گل سیامک نعمتی بهترین گل دور برگشت نیمه نهایی

به گزارش وبلاگ آشپزی ، گلی که بازیکن شماره 88 پرسپولیس در تهران به السد زد، به عنوان بهترین گل در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شده است. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک نظرسنجی از کاربران خود خواست بهترین گل به ثمر رسیده در بازی های دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را انتخاب نمایند.

این رای گیری به صورت اینترنتی انجام و در خاتمه، گل سیامک نعمتی به السد به عنوان بهترین گل انتخاب شد. این گل 98 درصد آرای کاربران یعنی 109 هزار و 418 رأی را به خود اختصاص داد و با اقتدار کامل به عنوان بهترین گل دور برگشت مرحله نیمه نهایی انتخاب شد.

پس از گل بازیکن پرسپولیس که منجر به صعود این تیم به فینال هم شد، گل بغداد بونجاح در همین بازی با کسب 2 درصد آراء (1739 رأی) در رده دوم نهاده شد. گل سرجینیو (کاشیما) 595 رأی و گل دژان دامیانوویچ (سامسونگ) 382 رأی را به خود اختصاص دادند و در رده های بعدی نهاده شدند.

2 – 160

منبع: ایران ورزشی

به "گل سیامک نعمتی بهترین گل دور برگشت نیمه نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل سیامک نعمتی بهترین گل دور برگشت نیمه نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید