مصاحبه با پردیس پورعابدینی و کامبیز دیرباز در بوی خون

به گزارش وبلاگ آشپزی، تهران (پانا) - سومین قسمت مستند بوی خون به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر با عنوان پرستو یکشنبه (23 آذر) منتشر می گردد.

مصاحبه با پردیس پورعابدینی و کامبیز دیرباز در بوی خون

به گزارش روابط عمومی این پروژه، پردیس پورعابدینی که در سریال آقازاده به عنوان نخستین تجربه تصویری خود فراتر از انتظار ظاهر شده، مقابل دوربین این مستند نشسته و گفتگویی مفصل انجام داده است.

پرونده این قسمت اختصاص دارد به آنالیز پدیده پرستو در دنیای سیاست. عباس عبدی و سید جواد میری به کالبد شکافی این موضوع پرداخته اند.

در بخش گفتگوی سیاسی نیز مصطفی کواکبیان درباره پدیده آقازادگی و ماجرای رانت بازی در دستگاه های دولتی نکاتی را مطرح نموده است.

در بخش قصه یک سکانس از وقایع سکانس قتل راضیه و نابود شدن ماشین مرسدس بنز در این صحنه رونمایی می گردد. کامبیز دیرباز و امیر ولی خانی مدیر جلوه های ویژه بصری مهمانان این بخش هستند.

مستند بوی خون هر یکشنبه در سامانه فیلیمو و نماوا منتشر می گردد. در این مستند پرونده های واقعی که در سریال آقازاده مطرح شده است، مورد تحلیل قرار می گیرند. گفت و گو با بازیگران و چهره های سیاسی - اجتماعی دیگر بخش های مستند را شکل می دهد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مصاحبه با پردیس پورعابدینی و کامبیز دیرباز در بوی خون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه با پردیس پورعابدینی و کامبیز دیرباز در بوی خون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید