کی روش &ndash کلمبیا ، نظر مثبت هیگوئیتا

به گزارش وبلاگ آشپزی، سایت ال پائیس ادعا کرد در صورتی که کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا قرارداد امضا کند، دیدار مقابل ژاپن در ماه مارس که در یکی از روزهای فیفا برگزار خواهد شد، اولین حضور او روی نیمکت این تیم خواهد بود.

کی روش &ndash کلمبیا ، نظر مثبت هیگوئیتا

ژاپن اولین حریف کارلوس با تیم جدیدش

از حدود یک هفته قبل بحث حضور کارلوس کی روش در راس کادر فنی تیم ملی کلمبیا و جانشینی خوسه پکرمن جدی تر شده است و هر روز اخباری در این خصوص به گوش می رسد. طی روزهای گذشته نشریات معتبری مثل مارکا و آس در این خصوص خبر داده اند و به نظر می رسد این ماجرا جدی تر از همواره باشد.درباره رقم قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا هم خبری درج شد و بعید نیست این ماجرا تا قبل از جام ملتها به نتیجه نهایی برسد.

رسانه های کلمبیایی روز سه شنبه خبر دادند رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا به همراه رئیس سازمان لیگ کلمبیا قرار است امروز (چهارشنبه) راهی دبی شوند تا مذاکرات نهایی را با کارلوس کی روش انجام دهند و انتظار می رود تا روز آدینه انتخاب وی به عنوان سرمربی جدید قهوه کاران رسمی گردد.

رنگه هیگوئیتا، دروازه بان ساق تیم ملی کلمبیا هم در گفت وگو با برنامه بلاگ دپورتیوو از شبکه رادیوی بلو رادیو کلمبیا در این باره گفت:زمان آمدن سرمربی جدید فرا رسیده است. تیم ملی فوتبال کلمبیا کار زیادی ندارد چون پایه تیم شکل گرفته و تیم خوبی دارد. هر کسی که راهنمایی تیم ملی را برعهده گرفت، ما برایش بهترین آرزوها را داریم و تیم می تواند با سرمربی جدید خود به جایگاهی برسد که به آن تعلق دارد.

وی در مورد آینده تیم ملی کلمبیا گفت: خوشبختانه کلمبیا بازیکنان بزرگی دارد و مملو از استعداد است. بازیکنان بسیار مستعدی همچون آنگلو، خوان آرتورو و سباستین گوئرا داریم.

سایت ال پائیس ادعا کرد در صورتی که کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا قرارداد امضا کند، دیدار مقابل ژاپن در ماه مارس که در یکی از روزهای فیفا برگزار خواهد شد، اولین حضور او روی نیمکت این تیم خواهد بود. چند روز پس از آن هم کلمبیا در یک دیدار محبت آمیز دیگر مقابل مکزیک قرار خواهد گرفت.

3-270

منبع: ایران ورزشی

به "کی روش &ndash کلمبیا ، نظر مثبت هیگوئیتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش &ndash کلمبیا ، نظر مثبت هیگوئیتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید