کارشناس آمریکایی: هیچ رئیس جمهوری به اندازه ترامپ از جنگ هراسان نبوده است

به گزارش وبلاگ آشپزی، یک کارشناس آمریکایی با بیان اینکه ترامپ بیش از هر رئیس جمهوری در تاریخ معاصر آمریکا از جنگ هراسان است، گفت او می داند که جنگ می تواند به شکست او در انتخابات پیش رو منجر گردد.

کارشناس آمریکایی: هیچ رئیس جمهوری به اندازه ترامپ از جنگ هراسان نبوده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آشپزی، بیل پالمر تحلیلگر سیاسی آمریکا روز چهارشنبه سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را نشانه ضعف وی و هراس او از جنگ توصیف کرد.

وی در توییتر نوشته است: بار دیگر این را می گویم. ترامپ بیش از هر رئیس جمهور معاصر دیگری، از جنگ هراسان است. مخالف جنگ نه، هراسان از جنگ. او می داند که جنگ می تواند به ریاست جمهوری نامحبوب او خاتمه دهد.

پالمر اضافه نمود: دنیا می تواند هراس ترامپ از جنگ را بو بکشد. به همین دلیل است که کشورهایی چون ایران و کره شمالی می توانند دائما و به سادگی او را شکست دهند.

این تحلیلگر آمریکایی در یادداشتی هم که در پایگاه شخصی اش منتشر نموده، از سخنرانی ترامپ انتقاد نموده و نوشته است که وی آشکارا مضطرب و پریشان بود.

وی در این مورد نوشته است: دونالد ترامپ حین سخنرانی امروزش انگار در بهترین حالت نیمه جان به نظر می رسید. مرتب، کلماتش را بریده بریده اداه می کرد و ظاهراً نفس کم می آورد. لغات را بد تلفظ می کرد.

پالمر وی همچنین نوشته ترامپ در بخشی از سخنانش به موشک های فوق فراصوت آمریکا اشاره نموده که جزو اطلاعات محرمانه هستند.

ترامپ که تا پیش از این از هدف قرار دادن نقاط متعدد در ایران صحبت می کرد، امشب در نطق خود بعد از ضربه موشکی جمهوری اسلامی، از هرگونه تهدید نظامی علیه ایران عقب نشینی کرد و با صدایی لرزان از لزوم صلح با ایران، لزوم کاهش حضور آمریکا در منطقه غرب آسیا و منفعت مشترک آمریکا و ایران در مبارزه با داعش سخن گفت.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "کارشناس آمریکایی: هیچ رئیس جمهوری به اندازه ترامپ از جنگ هراسان نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناس آمریکایی: هیچ رئیس جمهوری به اندازه ترامپ از جنگ هراسان نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید