کارانه سال 96 پرستاران لرستانی طی هفته جاری پرداخت می گردد

به گزارش وبلاگ آشپزی، علی فرهادی صبح امروز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: کارانه پرستاران تا سرانجام سال 1396 نهایتا تا سرانجام هفته جاری پرداخت خواهد شد.

کارانه سال 96 پرستاران لرستانی طی هفته جاری پرداخت می گردد

وی ادامه داد: برای سایر پرسنل نیز کارانه مربوط به سه ماهه سوم به طور همزمان پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با بیان اینکه اعضای هیئت علمی دانشگاه نیز در همین هفته حق محرومیت از مطب مربوط به اردیبهشت ماه 97 را دریافت خواهند کرد، اضافه نمود: انتها هفته گذشته نیز اضافه کار سه ماهه اول سال پرسنل را پرداخت کردیم.

فرهادی اظهار داشت: با برنامه ابلاغی از سوی وزارت بهداشت بیمه سلامت موظف شد مطالبات دانشگاه ها را به صورت ماهانه پرداخت کند و این موضوع با برنامه ریزی درست و بهینه کردن هزینه ها می تواند بخش عمده ای از مشکلات اقتصادی دانشگاه را رفع کند.

وی توضیح داد: به دنبال عدم پرداخت به موقع مطالبات دانشگاه از سوی سازمان های بیمه ای در سال گذشته مشکلات عدیده ای در راستای پرداخت مطالبات پرسنل به وجود آمده بود و با رویکرد جدید و با کمک هم می توانیم بخش عمده ای از این مطالبات را به زودی پرداخت کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تأکید کرد: از تمامی معاونت ها، روسای شبکه های بهداشت و درمان و بیمارستان ها و مدیران واحدهای تابعه دانشگاه انتظار داریم پیرو جلسات گذشته نظارت بیش تری را روی هزینه ها داشته باشند.

فرهادی گفت: ما انتظار داریم هزینه ها به سمت بهینه پیش بروند و از اتلاف و اسراف جلوگیری گردد؛ مطمئن باشیم هرچه هزینه ها به سمت صرف بهینه پیش بروند مشکلات به حداقل خواهند رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کارانه سال 96 پرستاران لرستانی طی هفته جاری پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارانه سال 96 پرستاران لرستانی طی هفته جاری پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید