چرا رسیدگی به درخواست استیناف مدیرعامل سابق استقلال طولانی شد؟

به گزارش وبلاگ آشپزی، باوجود اینکه سیدرضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال به اتهام جعل امضایش در آکادمی باشگاه از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال 5 سال محروم شده بود، وی با مراجعه به کمیته استیناف، درخواست بازنگری در این رای را داد.

چرا رسیدگی به درخواست استیناف مدیرعامل سابق استقلال طولانی شد؟

26 مرداد بود که علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف گفت حکم نهایی افتخاری در این کمیته نهایی شده و باید تایپ و سپس از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شود.

با گذشت بیش از یک ماه از این اظهارنظر اما خبری از اعلام رای استیناف افتخاری نشده است.

وبلاگ آشپزی برای پیگیری این موضوع با علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف تماس گرفت تا درباره تاخیر در صدور رای افتخاری را جویا شود.

صالحی در این خصوص به وبلاگ آشپزی گفت: باتوجه به اینکه یک فرد دیگر از هیات فوتبال استان تهران هم درخواست استیناف داشته، برای همین رای آقای افتخاری را اعلام نکرده ایم.

وی اضافه نمود: باید این پرونده را دوباره بررسی کنیم. جلسه دیگری با آقای افتخاری، ورمزیار (رئیس سابق آکادمی استقلال) و این فرد در هیات فوتبال خواهیم داشت.

رئیس کمیته استیناف در پاسخ به این سئوال که چرا پرونده این فرد سوم همان زمان مورد بررسی قرار نگرفته است؟ تاکید کرد: آن زمان پرونده او ضمیمه نشده بود. اعتراضی که آمده، به آقای افتخاری و ورمزیار ارتباط دارد و یک جلسه رسیدگی دیگر با حضور این افراد خواهیم داشت.

صالحی درباره آخرین وضعیت پرونده علی کفاشیان و عباس ترابیان یادآور شد: این پرونده زمان بر است. یکسری استعلام ها انجام داده ایم که هنوز پاسخش نیامده است.

وی در انتها در پاسخ به این سئوال که آیا باشگاه گیتی پسند اصفهان برای بخشش محرومیت 6 ماهه حمید احمدی ملی پوش فوتسال این باشگاه درخواست استیناف داده است؟ گفت: الان حضور ذهن ندارم. یکسری پرونده ها هست که یادم نمی آید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چرا رسیدگی به درخواست استیناف مدیرعامل سابق استقلال طولانی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا رسیدگی به درخواست استیناف مدیرعامل سابق استقلال طولانی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید