پیری: امیدواریم با تغییر سرمربی به استقلال خوزستان شوک مثبت وارد گردد، همه احتیاج ها برآورده شده است

به گزارش وبلاگ آشپزی، یعقوب پیری, مدیر تیم فوتبال استقلال خوزستان ابراز امیدواری کرد تا با حضور سرمربی جدید, به این تیم شوک مثبت وارد گردد و در لیگ برتر بماند.

پیری: امیدواریم با تغییر سرمربی به استقلال خوزستان شوک مثبت وارد گردد، همه احتیاج ها برآورده شده است

به گزارش وبلاگ آشپزی, بعد از اینکه امروز کریم بوستانی از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال خوزستان استعفا کرد, کریم قنبری که پیش از این به عنوان دستیار به کادر فنی استقلال خوزستان اضافه شده بود, موقتاً راهنمایی آبی پوشان را عهده دار شد. به همین دلیل یعقوب پیری, مدیر تیم فوتبال استقلال خوزستان به وبلاگ آشپزی گفت: باید از زحماتی که کریم بوستانی در این مدت برای تیم کشیده است تشکر کنیم. ایشان امروز به دلیل مشکلاتی که داشت به باشگاه آمد و بعد از صحبت با مسئولان باشگاه در یک فضای محبت آمیز از تیم جدا شد.

وی راجع به سرمربیگری کریم قنبری در تیم استقلال خوزستان گفت: قنبری خوزستانی است و در فوتبال ایران و استان شناخته شده است. او در تیم های لیگ رجحان به عنوان مربی و سرمربی فعالیت نموده و بالاترین مدارک بین المللی را نیز داراست. ان شاءالله با حضور او به تیم شوک مثبت وارد گردد و با یاری هایی که به تیم می گردد بتوانیم سهمیه استان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

پیری همچنین توضیح داد: همه حمایت ها از جانب کارخانه گروه ملی و هیئت مدیره باشگاه انجام و همه احتیاج های تیم برآورده شده است تا ان شاءالله تیم نتیجه بگیرد و در لیگ برتر بماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیری: امیدواریم با تغییر سرمربی به استقلال خوزستان شوک مثبت وارد گردد، همه احتیاج ها برآورده شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیری: امیدواریم با تغییر سرمربی به استقلال خوزستان شوک مثبت وارد گردد، همه احتیاج ها برآورده شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید