پلمپ یک دفتر خدمات مسافرتی غیرمجاز در شهر نوش آباد

به گزارش وبلاگ آشپزی، رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل از پلمپ یک دفتر خدمات مسافرتی غیرمجاز در این شهرستان اطلاع داد.

پلمپ یک دفتر خدمات مسافرتی غیرمجاز در شهر نوش آباد

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی اصفهان، مجید نوری رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان نوش آباد با اعلام این خبر گفت: یک واحد غیر مجاز خدمات مسافرتی در شهر نوش آباد از توابع آران و بیدگل با همکاری دایره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی این شهرستان پلمپ شد.

او در مورد چگونگی شناسایی افراد و دفاتر خدمات مسافرتی غیر مجاز در آران و بیدگل گفت: اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل با همکاری فعالان این حوزه، افراد و دفاتر غیر مجاز را شناسایی می نماید و برای برخورد قانونی با افراد متخلف و پلمپ دفاتر غیر مجاز، هماهنگی های لازم را با دادستان و دایره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی شهرستان انجام می دهد.

نوری با اشاره به ضوابط برگزاری تورهای مجاز گردشگری خاطر نشان کرد: براساس آئین نامه بند ب نظارت بر تاسیسات گردشگری، تنها واحدهای دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی مجاز به برگزاری تورهای سیاحتی و جهانگردی هستند و فعالیت سایر واحدها خارج از این چارچوب غیر مجاز بوده و نسبت به جمع آوری و پلمپ آن ها اقدامات قانونی لازم انجام می گردد.

او خاطر نشان کرد: شهروندان باید از خرید هرگونه خدمات مسافرتی از واحدهای بدون مجوز خودداری نمایند زیرا عدم مسئولیت پذیری و آگاهی مجریان تورهای غیرمجاز از استانداردهای مصوب تورهای گردشگری، منجر به وقوع حوادث ناگوار و مسائل جبران ناپذیر برای مسافران این تورها می گردد.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده افراد و واحدهای متخلف و بدون مجوز، مراتب را به حوزه گردشگری اداره شهرستان آران و بیدگل به شماره 54730062-031 اطلاع رسانی نمایند.

منبع: میراث آریا

به "پلمپ یک دفتر خدمات مسافرتی غیرمجاز در شهر نوش آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمپ یک دفتر خدمات مسافرتی غیرمجاز در شهر نوش آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید