پدیده بلوری زاده: بچه ها نشان دادند توان تغییر بازی را دارند

به گزارش وبلاگ آشپزی، پدیده بلوری زاده مربی تیم ملی والیبال بانوان ایران بعد از برتری مقابل قزاقستان می گوید: برای نخستین بار بود که این تیم را شکست می دادیم.

پدیده بلوری زاده: بچه ها نشان دادند توان تغییر بازی را دارند

به گزارش وبلاگ آشپزی ، پدیده بلوری زاده مربی تیم ملی والیبال بانوان ایران بعد از برتری مقابل قزاقستان می گوید: برای نخستین بار بود که این تیم را شکست می دادیم. البته ما انتظار داشتیم بازی را 3 بر صفر یا 3 بر یک ببریم. اما به هر حال همین پیروزی اتفاق خوبی است.

او که سالها سابقه حضور در تیم ملی را داشت اما به خاطر محدودیت ها فرصت حضور در رویداد بین المللی را پیدا نکرد، درباره بازی با قزاقستان توضیحات بیشتری می دهد: شاید اگر بازی دوم با قزاقستان داشتیم به راحتی این سد را پشت سر می گذاشتیم. برای اولین بار است که ایران با این سطح خودباوری پا به میدان می گذارد که نتیجه را هم گرفت.

او امیدوار است که این بار اتفاق دیگری برای تیم ملی دختران بیفتد و بتوانند حتی روی سکو بروند: بازیکنان از نظر فنی پتانسیل کافی دارند. آنها با این پتانسیل می توانند صندلی هم کسب نمایند. آنچه محقق نمی شد این آگاهی ذهنی بود که اگر موانع از سر ذهن برداشته شوند با همین شیوه می توانیم مسابقات دیگر را ببریم.

بلوری زاده به این حرف سرمربی قزاقستان که گفته آنها تیم بسیار جوانی را به مسابقات فرستاده اند، اینطور واکنش نشان می دهد: آنها 2-3 بازیکن جوان داشتند. 2 بازیکن زیر 19 سال بودند که سال گذشته در مسابقات شرکت کردند اما بازیکن با تجربه هم داشتند. کشورهایی مثل قزاقستان این ویژگی را دارند که بعد از چند پوئن خودشان را تطبیق دهند. با این حال ما این اجازه را به حریف ندادیم و بچه ها پرقدرت ظاهر شدند. بازیکنان ما نشان دادند آنها هم می توانند تیم را بررسی نموده و بازی را تغییر دهند.

4،600

منبع: ایران ورزشی

به "پدیده بلوری زاده: بچه ها نشان دادند توان تغییر بازی را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدیده بلوری زاده: بچه ها نشان دادند توان تغییر بازی را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید