ویلموتس به ایران نیامد، تیم ملی یا پهپاد؟

به گزارش وبلاگ آشپزی، سرمربی تیم ملی بعد از باخت برابر عراق همراه تیمش به تهران نیامد تا شکل جدیدی از مربی پروازی در فوتبال ایران پدیدار گردد.

ویلموتس به ایران نیامد، تیم ملی یا پهپاد؟

به گزارش وبلاگ آشپزی، مارک ویلموتس پس از شکست تیم ملی برابر عراق، کاروان ایران را برای بازگشت به تهران همراهی نکرد. در حالی که بامداد امروز (آدینه) کاروان تیم ملی ایران به تهران بازگشت، به علت نبود بازی تدارکاتی برای ایران در روز سه شنبه که فیفادی است، ویلموتس همراه با تیم به ایران نیامد و بازیکنان هم از فردا در تمرین تیم های باشگاهی خود شرکت می نمایند.

در شرایطی که تیم ملی در شرایط مناسبی به سر نمی برد و دو شکست پیاپی برابر عراق و بحرین موجب بحرانی شدن شرایط شده، سرمربی تیم ملی که طی ماه های اخیر همانند سرمربیان پروازی کار نموده، این بار زودتر از موعد ایران را ترک نموده است. در واقع، میزان حضور مربی بلژیکی در ایران حتی از استاندارد مربیان پروازی هم عبور نموده و به نوعی می گردد ادعا کرد که ویلموتس، غیابی تیم ملی را راهنمایی می نماید.

خوشبینانه ترین شرایط این بود که ویلموتس برای تماشای بازی عراق و بحرین در انتخابی جام جهانی در اردن می ماند؛ اتفاقی که در ماه های اخیر و به خصوص در فینال مسابقات غرب آسیا میان عراق و بحرین رخ نداد و هیچ یک از اعضای کادر فنی به خصوص ویلموتس، آن بازی ها را در همسایگی ایران تماشا نکردند.

تمام اتفاقات اخیر، به خصوص حواشی پیش از اردوی تیم ملی به علت نیامدن ویلموتس به ایران در حالی رخ می دهد که فدراسیون هنگام عقد قرارداد با این مربی وعده داده بود که در دوره جدید، سرمربی تیم ملی زیر نظر فدراسیون فوتبال کار می نماید و خبری از حواشی نخواهد بود. گفته شده بود که ویلموتس، فدراسیون محور عمل خواهد نمود که با شرایط کنونی به نظر می رسد اگر فدراسیون محور نباشد، بیشتر به سود فوتبال ایران خواهد بود.

در واقع همان روز که مهدی تاج برای امضای قرارداد سرمربی جدید به جای دفتر کارش در تهران، به سفارت ایران در بلژیک رفت، می شد حدس زد که ویلموتس، یک مربی پروازی و تقریبا همواره غایب خواهد بود. اکنون تیم ملی بیشتر شبیه به یک پهپاد (پرنده راهنمایی پذیر از راه دور) است تا تیمی که عزم صعود به جام جهانی را دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ویلموتس به ایران نیامد، تیم ملی یا پهپاد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس به ایران نیامد، تیم ملی یا پهپاد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید