واکنش باشگاه استقلال به اظهارات سرمربی پرسپولیس: مصونیت کالدرون چه مفهومی دارد؟!

به گزارش وبلاگ آشپزی، باشگاه استقلال نسبت به اظهارات گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه استقلال به اظهارات سرمربی پرسپولیس: مصونیت کالدرون چه مفهومی دارد؟!

به گزارش وبلاگ آشپزی، باشگاه استقلال در پی اظهارات گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس با یکی از رسانه ها مطلبی را منتشر کرد که به شرح زیر است:

کالدرون، سرمربی تیم پرسپولیس پیش از هفته اول لیگ برتر اظهارنظرهایش درباره استقلال را شروع کرد، حرف هایی براساس اطلاعات غلط. ایشان حتی وزارت ورزش و جوانان را به هزینه بیشتر برای استقلال متهم کردند، در حالی که مدیران باشگاه پرسپولیس به آسانی می توانستند برای سرمربی جدید خود ساز و کار همراهی و همکاری وزارت ورزش و جوانان با استقلال و پرسپولیس را شرح بدهند و مربی خود را از تصورات اشتباه دور نمایند.

اظهارنظر تازه کالدرون در مصاحبه با یکی از رسانه ها و این عبارت عجیب که امیدوارم نتیجه فقط در زمین فوتبال معین گردد؛ نه مثل بازی آخر استقلال به معنای زیر سؤال بردن فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته داوران و داوری مسابقات است. چنین اظهارنظری در هر لیگ معتبر می تواند یک اتهام بزرگ تلقی گردد و سرمربی پس از چنین اظهارنظر تند و بی مبنایی با محرومیت سنگین روبرو می گردد. کالدرون اما، به این دلیل که از هفته اول لیگ برتر چنین حرف هایی را به زبان آورده و با واکنش کمیته انضباطی روبرو نشده، دچار این باور شده است که هر اتهامی را می تواند وارد کند و از مصونیت نیز برخوردار است.

کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال یک لحظه تصور کند که اگر اظهارات سرمربی پرسپولیس با پاسخ های سرمربی استقلال روبرو می شد، آن وقت چنین جدل هایی چگونه قابل کنترل بود؟ آیا سنگ روی سنگ بند می شد؟ باشگاه استقلال تا امروز با خویشتن داری و صبوری تلاش نموده که به اصول اخلاق حرفه ای پایبند باشد و وارد چنین گفت و گوهایی نگردد که پر از اتهام و سوء تفاهم است. این وظیفه باشگاه استقلال نیست که به هر اظهارنظر غلط و اتهامی پاسخ دهد، اما وقتی با چنین اظهاراتی برخورد قاطعانه نمی گردد، مجبور به طرح این پرسش هستیم که مصونیت مربی حریف چه مفهومی دارد؟

فدراسیون فوتبال در شروع فصل تمام باشگاه ها را به رعایت اصول حرفه ای دعوت کرد و تذکر داد که بیانیه نویسی ها و اظهارنظرهای علیه رقیب در این فصل تکرار نگردد، اما سرمربی پرسپولیس از هفته اول لیگ تا امروز از هیچ تلاشی برای تخریب موقعیت حریف دریغ ننموده است. استقلال در آستانه بازی بزرگ با تیم تراکتور تبریز هم اکنون درگیر اظهارنظر عجیب و اتهام بزرگ سرمربی پرسپولیس شده است و منتظر واکنش جدی و قاطعانه کمیته انضباطی به این اظهارنظرهای پر از اتهام هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش باشگاه استقلال به اظهارات سرمربی پرسپولیس: مصونیت کالدرون چه مفهومی دارد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه استقلال به اظهارات سرمربی پرسپولیس: مصونیت کالدرون چه مفهومی دارد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید