نیروی انسانی متخصص، سرمایه اصلی حوزه گردشگری کشور است

به گزارش وبلاگ آشپزی، مدیرکل امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نیروی انسانی متخصص را سرمایه اصلی حوزه گردشگری دانست.

نیروی انسانی متخصص، سرمایه اصلی حوزه گردشگری کشور است

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، سید محسن دلبری مدیرکل هماهنگی امور استان ها امروز چهارشنبه 11 مهر 97 در جلسه شورای معاونین اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل توضیح داد: استان ها برای توسعه گردشگری باید بیشترین اتکای خود را به نیروی متخصص داشته باشند.

او اضافه نمود: در تمام استان ها اقدامات شاخصی برای رونق گردشگری انجام می گردد اما در این بین کوشش نیروهای متخصص و دلسوز توانسته موتور محرکه رشد و توسعه گردشگری هر منطقه باشد.

مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور متذکر شد: در مقابل هر کوتاهی و سهل انگاری ضربه ای به طرح های توسعه است.

دلبری خواهان رعایت قوانین و ضوابط و توجه به اصول اداری در پیشبرد برنامه ها و اهداف شد و اضافه نمود: انتظار می رود مدیران استانی با رعایت ضوابط و اصول فنی و به ویژه رعایت قوانین، اهداف و سیاست های ابلاغی را پیش برند.

او با تاکید به اینکه گردشگری محور توسعه کشور است، اضافه نمود: رونق گردشگری نیازمند مشارکت تمامی حوزه ها و تعامل سازنده استان ها با یکدیگر و همچنین با سازمان میراث فرهنگی است.

مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ادامه داد: جذب سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی از جمله مهم ترین اهداف سازمان است.

دلبری متذکر شد: انتظار می رود تمامی استان ها اهتمام خود را برای جذب سرمایه بخش خصوصی در راستای تقویت تاسیسات گردشگری به کار گیرند.

منبع: میراث آریا

به "نیروی انسانی متخصص، سرمایه اصلی حوزه گردشگری کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی انسانی متخصص، سرمایه اصلی حوزه گردشگری کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید