نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی با اعتبار 800 میلیونی

به گزارش وبلاگ آشپزی، حسن پورقربان بعدازظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از روند بازسازی اتوبوس های حمل و نقل شهری در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به لزوم بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری در بندرانزلی، فاز نخست بازسازی اتوبوس ها شروع و پنج دستگاه اتوبوس پس از بازسازی کامل تا خاتمه سال جاری به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر برگردانده می شوند.

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی با اعتبار 800 میلیونی

وی اضافه نمود: برای بازسازی این پنج دستگاه اتوبوس مبلغ 800 میلیون تومان هزینه شده و علاوه بر بازسازی کامل فنی، اتوبوس ها به سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیز مجهز می شوند.

شهردار انزلی با اشاره به اینکه برای رفاه حال معلولان، بالابری نیز برای استفاده آنها از اتوبوس های شهری تعبیه می گردد، گفت: در راستای انجام مصوبات کمیسیون زیباسازی شهری مقرر شده اتوبوس های بازسازی شده به صورت یک شکل رنگ آمیزی شوند.

وی به اضافه شدن دو دستگاه مینی بوس ویژه (میدل باس) به ناوگان حمل و نقل شهری انزلی اشاره و اعلام کرد: در صورت تامین اعتبار3 میلیارد تومانی به وسیله سازمان شهرداری و دهیاری های کشور دو دستگاه مینی بوس ویژه (میدل باس) برای رفاه حال شهروندان بندرانزلی خریداری و به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اضافه می گردد.

شهردار بندرانزلی همچنین در حاشیه افتتاح یک پروژه شهری اظهارکرد: اجرای نهضت پارک سازی با موضوع پارک های محله در شهر بندرانزلی در دستور کار شهرداری واقع شده است.

پورقربان با اشاره به اینکه پارک آفتاب ششمین پارک افتتاح شده از مدت زمان حضورش در بندرانزلی است، اضافه نمود: ساخت این پارک در مساحت 2 هزار و 200 مترمربع و با اعتبار 600 میلیون تومان از شش ماه پیش شروع و امروز به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی با اعتبار 800 میلیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی با اعتبار 800 میلیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید