نمی دانم مصاحبه های برانکو چه معنایی دارد

به گزارش وبلاگ آشپزی، ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتگویی تفصیلی در ارتباط با اخبار و حواشی هفته های اخیر در حوزه باشگاه و تیم به ابهامات و سوالات پاسخ داد.

نمی دانم مصاحبه های برانکو چه معنایی دارد

قبل از هر چیز همه می خواهند آخرین اخبار درباره جابجایی پرسپولیس را بدانند و اینکه باشگاه چه اقداماتی را در نظر دارد؟

بخش اول کار ما بر این اساس پایدار بود که بتوانیم استخوانبندی تیمی که به مقام قهرمانی رسید و پیروز به حضور در فینال آسیا شد را حفظ کنیم. نظر به اینکه با تغییرات در کادر فنی روبرو بودیم، این بدیهی ترین کاری بود که باید انجام می دادیم. در مرحله بعد کوشش شد در برخی پست ها که احساس احتیاج می شد بازیکنانی را جذب کنیم. این مرحله هنوز ادامه دارد. طبق نظر سرمربی اولویت باقی مانده، جذب یک مهاجم است. یک سری گزینه ها به ایشان معرفی گردید که تعدادی را تایید و اولویت بندی کردند. در این ارتباط مشغول به فعالیت هستیم و به زودی گزینه مورد نظر معرفی می شود. همچنین فراموش نکنیم، یکی از مهمترین کارهایی که باید در این زمان انجام می شد به خدمت دریافت خود سرمربی بود.

با توجه به زمانی که در اختیار داشتیم، اولویت ما یک مربی ایرانی بود که تیم را کاملاً بشناسد تا سریع وارد عمل شود اما در این بخش خوش اقبال نبودیم چون مربی مورد نظر ما قبلاً به تیم دیگری ملحق شده بود و آن باشگاه هم حاضر نبود مربی خوب خودش را از دست بدهد که کاملاً قابل درک بود.

در ادامه سراغ گزینه خارجی رفتیم و البته خوش اقبال بودیم که گزینه ای مثل آقای کالدرون آمادگی، شرایط و انگیزه حضور در پرسپولیس را داشتند. بالاخره شناخت نسبی از فوتبال ایران و پرسپولیس و شناخت از فوتبال آسیا امتیازهایی بود که نمی شد به سادگی از کنار آن گذشت.

و با وجود تمام شایعات، بشار رسن هم ماندنی شد؟

تمدید قرارداد با این بازیکن در راستای همان ایده حفظ تیم سال گذشته در برنامه نهاده شد. آقای کالدرون هم به عنوان سرمربی در جریان بودند. در روزهای گذشته روند خوبی داشتیم که به حصول نتیجه انجامید. البته مثل خیلی ادعاهای دیگر، در این چند روز مطرح می شد که می خواهیم او از پرسپولیس برود ولی نادرستی این ادعا هم ثابت شد.

گفته می شد او رقم پیشنهادی اولیه خود را به کمتر از نصف کاهش داده بود و تاخیر در جذب وی با وجود این مساله، انتقادهای زیادی را برای باشگاه به همراه داشت؟

نباید هر حرفی را باور کرد. به نظر می رسد چنین خبری برای تخریب باشگاه و تحریک طرفداران علیه پرسپولیس ساخته شد. نه اینکه، هر کس آن را بازنشر کرد چنین منظوری داشته است بلکه برخی باور کردند و نادانسته وارد این داستان شدند. در خصوص جزییات توافق صحبتی نمی کنیم ولی ارقامی مثل 250 هزار یورو اصلاً صحت نداشت. حتی رقم پیشنهادی ما هم به مراتب بالاتر از این مورد بود.

توافق با بشار طولانی شد در حالی که فصل آماده سازی و بدنسازی رو به خاتمه است؟

توافق زودتر، تغییری در شرایط ایجاد نمی کرد. او یکسری تمرینات دارد ولی هنوز برنامه های فیزیوتراپی و آماده سازی برای بازگشت به تمرینات را دنبال می نماید. البته به زودی شرایط مطلوب را برای بازگشت پیدا خواهد نمود.

یکی از انتقادها به باشگاه این است که در مقطعی، بازیکنانی را بدون نظر سرمربی جذب نموده است؟

اگر بخواهیم فقط ایراد بگیریم، می شود خیلی مسایل را عنوان کرد که بسیاری در ظاهر درست هستند ولی در واقعیت نه.

ما چه کاری می توانستیم انجام بدهیم؟ بسیاری از آنها که این حرف را می زنند همان هایی هستند که مرتب می گفتند باشگاه چرا در جابجایی کاری انجام نمی دهد؟ تازه ما جذب آن چنانی نداشتیم. قبل از حضور آقای کالدرون، فقط احمدزاده را گرفتیم. البته فعالیت باشگاه زیاد بود چون باید با بازیکنان خودمان به توافق می رسیدم. آنها با توجه به نتایج کسب شده، خواستار خارجی و داخلی داشتند. هر یک از آنها جدا می شدند ما را به هزار و یک چیز متهم می کردند ولی حالا که انجام شد، می گویند چرا شد؟!

همین فرشاد احمدزاده اگر به تیم های رقیب می رفت، می گفتند این چه مدیریتی است ولی حالا که به پرسپولیس آمده یک جور دیگر صحبت می نمایند و می خواهند طرفدار را تحت تاثیر قرار بدهند. ما مسئله ای نداریم. برای پرسپولیس هر حرف دیگری را هم می خوریم و دم نمی زنیم ولی نمی خواهیم به صندلی و روحیه بازیکنانی که در شرایط کاملاً عادی هم به خاطر حفظ قهرمانی تحت فشار بسیار زیاد بدنی و فکری و روحی خواهند بود، لطمه وارد شود. از طرفداران هم می خواهیم، به این وجه قضیه توجه لازم را داشته باشند.

ما یک مشکل دیگر هم داشتیم. اگر آقای برانکو همان روزی که می خواستند از ایران بروند، همه این حرف هایی که الان می زنند را می زدند و می گفتند تحت هیچ شرایطی بر نمی گردند، پرسپولیس خیلی جلو می افتاد. شمشیر بالای سرشان نبود که آن توافق را امضا نمایند. ما بر اساس آن توافق جلو رفتیم و به دلیل امکان هایی که به اعتبار آن توافق از دست دادیم در ادامه، زمان زیادی صرف انتخاب سرمربی شد. همان روز صادقانه می گفتند چه برنامه ای دارند. آیا کسی به این موارد و مسائل توجه دارد؟

از سوی آقای ایوانکوویچ در آخرین مصاحبه، مطرح شد که اطمینان داشتند باشگاه پول اجرای توافق را ندارد. ضمن آنکه باشگاه شماره حساب وی را داشت و قبلاً هم به آن حساب پول واریز نموده بود؟

باشگاه نمی خواهد وارد این جدل های رسانه ای شود چون تمرکز و فرصت کار را می گیرد. عدم پاسخگویی به معنای نداشتن پاسخ های قاطع نیست. ما فقط این بحث و جدل را به صلاح پرسپولیس نمی دانیم. پرسپولیس از مرحله سرمربیگری ایوانکوویچ گذر نموده است. نمی توانیم در گذشته بمانیم. الان باید تمرکز و انرژی به سمت حمایت از تیم و کالدرون باشد. حمایت ما تشکیلاتی است و حمایت طرفداران جور دیگر. ما الان باید به فکر بازی های پیش رو باشیم.

در خصوص آقای ایوانکوویچ؛ با وجود مسائلی که نادیده دریافت آن توافق آخر، برای باشگاه ایجاد کرد و برغم صحبت هایی که الان مطرح می نمایند و تبعات آن بالاخره برای سرمربی جدید و تیم هم خواهد بود از این مساله نمی گذریم که پرسپولیس با ایشان یکی از بهترین دوران های خود را داشت. از این لحاظ همواره برای ما محترم هستند.

در عین حال مباحث حقوقی نیز پیچیدگی های خود را دارد. اگر اختلاف نظر داریم به معنای نادیده دریافت آن روزها نیست. قطعاً ایشان یکسری حقوقی دارند و ما هم با توجه به لطمه ای که خوردیم یکسری حقوق برای باشگاه قایل هستیم. تاکید می کنم این حقوق را برای باشگاه قایلیم، نه برای خودمان. برای ما راحت تر بود توافقی را با هر کیفیتی انجام بدهیم و این مساله، بار اقتصادی برای باشگاه بود. اگر چنین نموده بودیم، الان آدم خوب داستان می شدم.

آن توافق و بعد عدم اجرای آن برای پرسپولیس، ضرر و زیان مادی و روانی به وجود آورد. این را ما می گوییم و در مقابل آقای برانکو هم برای خودش حقوق و ضرر و زیانی قایل است و به عدم اجرای تعهدات قراردادی اشاره دارند. خب متاسفانه نتوانستیم تا این لحظه با هم به جمع بندی برسیم. البته همین جا می گویم راه مصاحبه باز است.

امیدواریم این اتفاق بیفتد که بتوانیم با مصاحبه مساله را حل کنیم ولی اگر به هر دلیل نشد، احتیاجی به داد و فریاد نیست. محکمه و مراجع رسیدگی برای همین مواقع است. برای اینکه وقتی چنین اختلاف نظری پیش می آید بنشینند و موارد را آنالیز نموده و تکلیف طرفین را روشن نمایند. مراجع بین المللی نظرشان را اعلام می نمایند اگر حقوقی برای ایشان قایل شدند مگر می توانیم انجام ندهیم؟ اگر هم به ما حق دادند که هیچ. من نمی فهمم الان این مصاحبه ها چه معنی دارد؟ همه خوب می دانیم که این قبیل صحبت ها چون روی فضای پرسپولیس و روی طرفدار پرسپولیس تاثیر می گذارد، پس روی خود تیم هم تاثیر خواهد گذاشت. آقای ایوانکوویچ، بعد از سال ها حضور در فوتبال ایران خوب می دانند این اثرگذاری ها چگونه است. نمی گوییم می خواهند این کار را انجام بدهند ولی به هر حال اتفاق می افتد.

اینکه می گویید باشگاه نمی خواهد وارد این بحث و جدل شود تا تنش و حاشیه آن به تیم لطمه نزند قابل قبول است ولی یک حداقل توضیحی هم ضروری است. هم برای رسانه ها و هم برای طرفداران. مثلاً درباره مواردی که در سوال قبلی مطرح شد.

به چه استنادی گفته می شود که می دانستند پول نبود؟ نماینده ایشان آمد و خواست و نبود؟ مگر نامه وی برای فسخ قبل از خاتمه مهلت برای باشگاه ارسال نشد؟ من نمی دانم چه کسی، چه مسایلی را به ایشان منتقل کرد که همه چیز عوض شد و چنین تصوری داشتند؟!

اینکه ایشان از مدت ها قبل و حتی قبل از مسولیت من، پولی دریافت نکردند و معوقات وجود داشت، درست. مگر گفتیم این طور نبوده است. برخی می گویند من با ایشان مشکل داشتم. مدیریت قبلی هم با وی مشکل داشت؟ باشگاه در آن موقع هم تمام کوشش خود را کرد. بودم و دیدم ولی هزینه ها واقعاً زیاد بود. در این شرایط ما وارد شدیم. آیا بعد از آن، آقای برانکو واقعاً دریافتی نداشتند؟ پاداش آسیایی و بخشی از قرارداد چه زمانی پرداخت شد؟ البته مسوولیت و تعهد باشگاه بوده است ولی به هر حال آنچه که رخ داده است را که نمی توانیم نادیده بگیریم. از سوی دیگر شرایط محدودیت های بانکی برای نقل و انتقال های اقتصادی بین المللی نسبت به قبل خیلی فرق نموده است و دلیل نمی شود که چون قبلاً پرداختی ممکن شده الان به همان شکل ممکن باشد. ما چه بدبختی کشیدیم تا پاداش آسیایی را به داخل کشور منتقل کنیم؟

ما این توضیحات را می دهیم که طرفدار بداند برخی مسایل که مطرح می شود یک لایه هایی هم دارد که دیده نشده است ولی حالا برای همین ها دوباره یک مسایل تازه ای مطرح می شود. پس همان بهتر که وارد این داستان ها نشویم و کار خود مان را بکنیم. اگر قرار بود مشغول این مسایل بشویم به تامین منابع اقتصادی، برپایی اردو، حفظ بازیکنان تیم، استخدام سرمربی، جذب بازیکنان جدید و کارهای ریز و درشت دیگر نمی رسیدیم. الان یک مسابقه ای بین برخی راه افتاده که باشگاه را بزنند. پرسپولیس هم سیبل شده است.

بسیاری کارشناسان اعتقاد دارند پرسپولیس با حفظ نفرات قبلی و جذب بازیکنان جدید جابجایی خوبی داشت که البته جذب یک مهاجم کارآمد آن را تکمیل می نماید. نظر آقای کالدرون نیز همین است و روی مهاجم تاکید داشت. در مقابل نظرات مخالفی هم هست. به شدت منتقد هستند و البته با توجه به فراگیر بودن شبکه های اجتماعی بخشی از جامعه طرفداری را هم نگران وضعیت تیم نموده است.

ما با یک بداخلاقی در قبال پرسپولیس روبرو هستیم. بازیکن را حفظ کنیم می گویند چرا حفظ کردید؟ حفظ نکنیم می گویند چرا حفظ نکرد؟ بازیکن به تیم رقیب برود شاکی می شوند که ستاره بود. بماند می گویند به چه درد می خورد؟ اسم یک بازیکن جدید که مطرح می شود اگر بگیریم می گویند چرا گرفتید این طور است و آن طور است. نگیریم و یک تیم دیگر جذبش کند می گویند چرا باشگاه، کاری نکرد. ملی پوش می گیریم می گویند خوب نیست. بازیکنی که مازاد تیم دیگر شده را دنبالش نمی رویم می گویند فوتبال را نمی فهمیم. شما فقط ببینید چه وضعیتی درست شده است؟ طرفدار هم درآماج این اخبار و حاشیه ها قراردارد. سر در گم می شود. بالاخره روی تیمش تعصب دارد. نگران است. اینقدر از این مطالب زیاد است که فکر می نماید جهان روی سرش خراب شده است. می خواهند هر چه بازیکن است را بگیریم. بعد یک نفر کنارگذاشته شود دلشان هم می سوزد.

ما که نمی توانیم بر اساس چنین فضایی پیش برویم. پس طبق یک برنامه و طراحی با سرمربی جلو می رویم و حرف درستی است که یک مهاجم هم می خواهیم. دنبالش هستیم و جذبش می کنیم.

یکی از مسایلی که درباره جذب برخی بازیکنان جدید مطرح می شد این بود که این نفرات در مقاطعی با پرسپولیس همراه نماندند که البته طرفداران واکنش نشان دادند و بر حمایت از تیم و بازیکنان تاکید کردند.

چند مساله در انتخاب هایی که داشتیم مشترک بوده است. اول اینکه باشگاه های مطرح دیگر و بعضاً رقبای مستقیم ما، خواستار آنها بودند و در این شرایط پیروز به جذبشان شدیم. دوم اینکه همگی با پیشنهادهای بالاتر روبرو بودند. سوم اینکه علاقمند به حضور در پرسپولیس بودند و این پیراهن را می خواستند. فکر می کنم می توان به این جنبه ها هم توجه کرد. به نظرم بین بازیکنی که پیراهن پرسپولیس برایش با پیراهن تیم دیگر فرق می نماید با بازیکنی که حس خاصی ندارد تفاوت هست.

از سوی دیگر احمدزاده، امیری و تا حدی کنعانی زادگان با جو پرسپولیس و شرایط خاص بازی در اینجا آشنا هستند. همچنین دو نفر آنها ملی پوشان ثابت هستند که همین مساله ارزش خریدهای پرسپولیس را معین می نماید و بازیکنان قبلی ما هم که احتیاج به تعریف ندارند.

یکی از موارد مورد بحث این است که قرارداد شایان مصلح کمتر از یک ماه قبل تمدید شد و حالا در فهرست خروج قرار گرفته است؟

در وهله اول این مساله نشان می دهد که آقای کالدرون بر خلاف تبلیغاتی که می شود در تصمیم گیری های فنی مختار است و باشگاه دست وی را باز گذاشته است. توصیه و سفارشی در کار نیست. او هم نشان داد آنجا که مصلحت تیم در میان باشد ملاحظات دیگر را وارد تصمیم گیری خود نمی نماید.

و اما درباره قرارداد با شایان هم باید بگویم این کار در راستای برنامه حفظ تیم فصل گذشته و زمانی صورت گرفت که نمی توانستیم تا انتخاب سرمربی صبر کنیم. از سوی دیگر در همین پست، شرایط درباره انصاری و توافق با باشگاه بلژیکی در ارتباط با نادری معلوم نشده بود. بهتر بود این شرایط پیش نمی آمد چون فارغ از موضوع قرارداد برای هر دو بازیکن ناراحت هستیم. این ناراحتی برای آقای کالدرون هم وجود داشت ولی محدودیت نفرات، قانون است و یک تصمیم ناگزیر بود. به هر حال اینها بازیکنان خوب و شناخته شده ای هستند. چه مصلح که از لیگ یک آمد و اینجا چهره شد و با تعصب و خوب هم بازی کرد. چه سروش رفیعی که سابقه حضور در تیم ملی داشته است ولی همانطور که خود او قبل از اینها گفته بود. تصمیم ها در فوتبال حرفه ای گاهی فقط کاری هستند و در نقطه مقابل خواست احساسی ما قرار گرفته است.

قطعاً از جدایی آنها راضی نیستیم چون از یک طرف در این مقطع دیگر در خدمت پرسپولیس نیستند و از سوی دیگر در تیم های دیگر حضور می یابند و ممکن است مقابل ما قرار بگیرند.

البته سروش رفیعی واکنش نسبتاً تندی نسبت به باشگاه داشت؟

ما در این ارتباط تصمیم گیرنده نبودیم، هرچند تصمیم های آقای کالدرون را کاملاً در چارچوب اختیارات و وظایف محوله به ایشان می دانیم و از این تصمیم ها حمایت می کنیم. وقتی صحبت از حمایت تمام عیار از تیم و سرمربی می شود باید در این شرایط هم باشد. هرچند همان طور که گفتم خودشان هم از اینکه ناچار به چنین انتخابی بودند ناراحت شدند.

رفیعی اعتقاد داشت که این پیش آمد برای او و مصلح برای این بود که باشگاه بیش از ظرفیت بازیکن گرفت؟

گفتم که ما هر کاری انجام بدهیم می گویند بد است. این هم ایرادی ندارد. همین که علیه تیم و سرمربی صحبت نشد، خوب است. اشکالی ندارد اگر منظورش من بوده ام. به هر حال در یک جو احساسی خاص قرارگرفته است. او پرسپولیس را دوست دارد و قبلاً، بر خلاف احساسش تصمیم گرفت و از پرسپولیس جدا شد و حتماً ته دلش می داند که ما هم نمی خواستیم این طور بشود. از سوی دیگر من یکسری وظایف در قبال پرسپولیس دارم. باید دست سرمربی جدید را باز می کردیم تا بتواند بر اساس تفکراتی که دارد انتخاب و تصمیم گیری کند. قطعاً حرفه ای و درست نبود دست او را به شکلی بسته نگه داریم که مجبور به پذیرش شرایط بشود. فکر نمی کنم هیچ کارشناسی چنین توصیه ای بکند ولی شرایط احساسی رفیعی و مصلح را هم درک می کنیم. در حد توان و اختیارات کوشش خواهم کرد، به آنها یاری کنیم.

برای چندمین بار است که شایعاتی هم درباره تصمیم باشگاه برای جدایی رادوشوویچ مطرح می شود، آن هم به خاطر کروات بودن!

این دیگر از آن حرف ها است. باشگاه چنین برنامه ای ندارد. این هم مثل موارد بسیار دیگری است که کذب بودنش معلوم شده است. یک زمینه چینی است برای جو سازی های آینده. از این بداخلاقی ها علیه پرسپولیس کم ندیده ایم. برخی عمداً یا سهواً خبرها و حاشیه هایی را برای باشگاه می سازند. به نظر می رسد برخی متوجه نیستند کارهایشان چه تاثیری روی پرسپولیس می گذارد و برخی هم خوب می دانند چه می نمایند. به هر حال طرفداران بدانند که باشگاه کار خود را در جبهه های مختلفی دنبال می نماید.

مگر نگفتند پرسپولیس اردوی ترکیه نمی رود؟ مگر نگفتند می خواهیم یک مربی ارزان و بدون کارنامه بخریم؟ مگر نگفتند قرار نیست بازیکن خوب بگیریم؟ مگر نگفتند می خواهیم کاری بکنیم که یکسری بازیکنان مثل بشار رسن بروند؟ مگر نگفتند به خاطر پول دنبال فروش بیرانوند و علیپور هستیم؟ و خیلی موارد دیگر؟ کدام یک درست بود؟

در این مورد هم اتفاقاً برخلاف آنچه مطرح می شود، ترجیح ما به دلایلی این است که رادو را حفظ کنیم ولی باز تاکید می کنم تصمیم گیری درباره وضعیت بازیکنان با سرمربی تیم است. هیچ چیز به او تحمیل نمی شود. یاد آوری می کنم، مساله شایان، نشان داد که آقای کالدرون با باشگاه هم تعارف ندارد. سرمربی اختیار تام دارد.

در روزهای گذشته، همچنین اخبار غیر رسمی زیادی درباره پیغام صادقیان شنیده شد و همه می خواهند موضع باشگاه را بدانند؟ هر کس هم به فراخور حال سکوت را یک جوری تعبیر نموده است؟

سکوت ما هیچ معنایی ندارد. فقط قرار نیست، منطقی نیست و نمی شود به همه این اخبار و شایعات و حاشیه هایی که روزانه برای ما ساخته می شود جواب بدهیم. هر کدام را هم جواب بدهیم به یک نفر بر می خورد و از همان هم یک تفسیر جدید بیرون می کشند.

البته حالا که مطرح شد. درباره پیغام صادقیان باید بگویم با وجود تمام احترامی که برای وی و فوتبال او قایل هستیم با توجه به وضعیت لیست، نفراتی که داریم و نظرات سرمربی، وی اصلاً در برنامه های باشگاه نبوده اند و هیچ مذاکره مستقیم و غیر مستقیمی هم نداشته ایم. البته منکر توانمندی های فنی این بازیکن هم نیستیم و علاقه او هم برای ما ارزشمند است ولی الان در شرایط انجام چنین کاری نیستیم.

و طارمی؟

از ابتدای فصل جابجایی تا هم اکنون به او فکر می کردیم و می کنیم ولی همانطور که خود او بیان کرد فعلاً برنامه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.

تعداد زیادی بازیکن جوان هم جذب شده اند. برخی این تعبیر را دارند که شاید این یک الگوبرداری از طرح شکست خورده دیگر تیم ها باشد؟

ما طبق یکسری برنامه ها و اهداف که در باشگاه و هیات مدیره مطرح شد و همچنین با توجه به افکار کادر فنی در این حوزه وارد عمل شدیم. به دیگر باشگاه ها کاری نداریم. آقای کالدرون وقتی به ایران آمدن در یکی از مصاحبههایی که با هم داشتیم، خیلی تاکید داشتند؛ جوان های با استعداد می خواهند که بتوانند روی فوتبال آن ها کار نمایند. می پرسید؛ آیا نفراتی که دارای پتانسیل خوبی باشند در اختیار تیم هستند؟ به نظرم او اشتیاق خاصی دارد که اگر این بچه ها قابلیت خود را نشان بدهند به آن ها میدان بدهد ولی قطعاً آسان نیست. اینجا پرسپولیس است و برای ستاره ها هم با جاهای دیگر فرق می نماید. یک جوان اگر به خوب بودن فکر کند به جایی نمی رسد باید با خیلی بهتر از با تجربه ها و نفرات اصلی باشند تا بتوانند شانس پیدا نمایند. این شانس را باید بسازند و این موارد را به آن ها گفته ایم.

این اغراق نیست که پرسپولیس واقعاً با تیم های دیگر فرق می نماید. یک چیز دیگر است. در اینجا بازیکن از لیگ یک می آید و ستاره و آقای گل می شود و آقای گل می آید و به مشکل می خورد. طبعاً انتظار نداریم همه این نفرات به بالاترین پیروزیت برسند ولی امیدواریم از میان آنها تعدادی بتوانند برای خودشان و پرسپولیس فرصت های جدید ایجاد نمایند.

افزایش تعداد دروازه بان ها هم یکی از نکات سوال برانگیز بوده است؟

ما که نگفتیم قرار است همه آنها در تیم باشند. همانطور که گفتم بازیکن جوان یک فرصتی دارد که باید از آن استفاده کند. این فرصت ها همیشگی نیستند و در نهایت سرمربی تصمیم گیرنده خواهد بود و نفرات را غربال می نماید. هیچ موضوع پیچیده ای وجود ندارد.

یکی از مسایل مطرح شده به اختلاف در هیات مدیره مربوط می شود و بعضاً مطرح می نمایند که کشمکش بین اعضا وجود دارد یا صحبت از اقدامات موازی می شود؟

مسایلی از این دست که تا کنون در هیات مدیره نداشته ایم. طبیعی است که نظرات مختلف درباره مواردی که مطرح می شود وجود دارد و این مساله تا کنون که باعث شده تا کارها بهتر پیش برود.

درباره پرداخت بخش اول دستمزد آقای کالدرون شرایط به چه شکل است؟

در این ارتباط با هم صحبت داشته ایم و در جریان روند کار هستند. مساله به انتقال پول برمی شود ولی موضوع نگران نماینده ای نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمی دانم مصاحبه های برانکو چه معنایی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمی دانم مصاحبه های برانکو چه معنایی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید