نسخه جدید شاد چه امکاناتی دارد؟ ، محتواهای قبلی شاد در دسترس نیست!

به گزارش وبلاگ آشپزی، شبکه آموزشی دانش آموزان که به اختصار به آن شاد گفته می گردد، در حالی امروز در دسترس معلمان و والدین برای به روز رسانی نهاده شد که عملا محتواهای قبلی از دست رفته است و جز یک پلتفرم خام، هیچ محتوایی در آن بارگذاری نشده است.

نسخه جدید شاد چه امکاناتی دارد؟ ، محتواهای قبلی شاد در دسترس نیست!

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از مهر، در حالی که روز پنجشنبه 13 شهریور از نسخه دوم شبکه آموزش دانش آموز (شاد 2) رونمایی شد، از امروز این نسخه برای به روزرسانی در اختیار خانواده ها و معلمان نهاده شد. وزیر آموزش و پرورش اعلام نمود که پیش از این نسخه اول این سامانه 17 میلیون بار نصب شده است.

از قابلیت های نسخه جدید این پلتفرم آموزشی می توان به بارگیری محتوای آموزشی درسی، برنامه های فوق برنامه مناسب دانش آموزان در کنار برنامه های آموزشی، بازخورد تکالیف، تعبیه سیستم کارنامه و اعلام نتایج به خانواده ها، تعبیه صفحه شخصی دانش آموز و معلم هرکدام به صورت جداگانه، نظرسنجی های 10 گزینه ای توسط معلمان و کاربران، اشتراک گذاری صفحه نمایش به وسیله او بی اس و تلویزیون اینترنتی اشاره نمود.

اما به روزرسانی نسخه شاد در حالی امروز صورت گرفت که در بخش ورود به مدرسه من تنها اسم دانش آموزان دیده می گردد و کلاس و مدرسه و هیچ امکان دیگری فعال نیست. در حالی که در نسخه قبلی شاد بچه ها به بلافاصله بعد از ورود به این بخش وارد فضای کلاس مخصوص خود می شدند. در نسخه جدید حتی نام مدرسه دانش آموز هم هنوز دیده نمی گردد.

از سوی دیگر در بخش محتوای درسی در حال حاضر تنها بخش ابتدایی دیده می گردد که پس از ورود به بخش محتوای درسی نیز گرچه درس ها تعیین شده اما هنوز در هیچکدام از بخش ها محتوایی گنجانده نشده است و حتی در بخش ابتدایی پایه پنجم به طور کامل حذف شده است و در این بخش دیده نمی گردد. تنها بخش هایی که محتواهایی در آنها دیده می گردد بخش هایی مثل سلامت، تربیت بدنی و پرورشی و فرهنگی است.

نسخه های به روز رسانی هیچ برنامکی این گونه نیست که در نسخه به روز رسانی شده اش اطلاعات قبلی از میان برود اما به نظر می رسد شاد جدید واقعاً نسخه به روز رسانی نیست که قابلیت هایی را افزوده باشد بلکه یک نسخه کاملاً جدید است و تمام محتواهای قبلی نیز حداقل در حال حاضر دیگر در دسترس نیست.

منبع: همشهری آنلاین

به "نسخه جدید شاد چه امکاناتی دارد؟ ، محتواهای قبلی شاد در دسترس نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه جدید شاد چه امکاناتی دارد؟ ، محتواهای قبلی شاد در دسترس نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید