نحوه محاسبه شهریه خوابگاه با توجه به تعطیلی دانشگاه ها

به گزارش وبلاگ آشپزی، خبرنگاران/خوزستان معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: محاسبه اجاره بهای خوابگاه ها به نسبت مدت حضور دانشجویان در خوابگاه محاسبه می گردد و دانشجویان بابت ایام تعطیل ملزم به پرداخت شهریه نیستند.

نحوه محاسبه شهریه خوابگاه با توجه به تعطیلی دانشگاه ها

علیرضا قدردان مشهدی در گفت وگو با وبلاگ آشپزی اظهار کرد: با توجه به اینکه بعضی از دانشجویان شهریه خوابگاه را پرداخته نموده بودند و خوابگاه ها تعطیل شدند، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه ها ابلاغیه ای ارسال و اعلام نمود که محاسبه دریافت اجاره بهای خوابگاه ها به نسبت مدت حضور دانشجو و سکونت در خوابگاه است و دانشجو بابت ایام تعطیلی خوابگاه ملزم به پرداخت اجاره بها نیست. دانشگاه شهید چمران اهواز نیز بر همین اساس عمل خواهد نمود.

وی اضافه کرد: اگر شرایط به حالت عادی بازنگردد، شهریه خوابگاه برای ترم بعد ذخیره می گردد اما برای دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند درصورتی که شهریه خوابگاه را پرداخت نموده باشند، هزینه به آن ها بازگردانده می گردد.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: مجموعا حدود 6 هزار دانشجو در خوابگاه های حضرت معصومه، مرعشی، علم الهدی، خوابگاه دانشکده هنر شوشتر و باستان شناسی شوش ساکن هستند.

قدردان مشهدی در انتها همچنین با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی گفت: پیش از این ثبت نام در وام های دانشجویی تا انتها فروردین ماه تمدید شده بود که با توجه به شرایط پیش آمده، مهلت ثبت نام مجددا تا 15 اردیبهشت تمدید شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نحوه محاسبه شهریه خوابگاه با توجه به تعطیلی دانشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه محاسبه شهریه خوابگاه با توجه به تعطیلی دانشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید