نتایج یک تحقیق جدید؛ منچستریونایتد بیش از همه تیم های لیگ برتر انگلیس از (VAR) سود برده است!

به گزارش وبلاگ آشپزی، به خلاف تصور عموم، سیستم یاری داور ویدئویی بیش از همه به شیاطین سرخ فوتبال انگلیس یاری نموده است.

نتایج یک تحقیق جدید؛ منچستریونایتد بیش از همه تیم های لیگ برتر انگلیس از (VAR) سود برده است!

به گزارش وبلاگ آشپزی، نتایج یک تحقیق جدید نشان داده تیم فوتبال منچستریونایتد بیش از بقیه تیم های فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس از تصمیمات یاری داور ویدئویی (VAR) سود برده است.

نظرسنجی یادشده بین هزار و 419 نفر در سراسر بریتانیا انجام شد. فقط یک نفر از هر 25 نفر گفته اند که VAR خیلی خوب کار نموده است. 26 درصد هم معتقدند VAR خیلی بد کار نموده است. بیشترین نارضایتی از VAR در شمال غرب انگلیس است؛ جایی که باشگاه های شهر منچستر، لیورپول، اورتون و برنلی در آن واقع شده اند. 35 درصد از رأی دهندگان در آن ناحیه، عملکرد VAR را خیلی بد توصیف کردند.

همچنین 29 درصد از شرکت کنندگان باور داشتند استفاده از فناوری یاری داور ویدیویی، تا حد زیادی از لذتبخش بودن مسابقات کاسته و حتی 3 درصد گفتند بر اساس رویه جدید، مسابقات خیلی لذتبخش تر شده است. در حالی که 15 درصد از افراد خواهان برچیده شدن استفاده از VAR بودند، 74 درصد اعتقاد داشتند باید از VAR استفاده کرد اما تغییراتی در آن اعمال کرد. 8 درصد گفتند همین سیستم با همین روال خوب است و البته 3 درصد هم نظری نداشتند.

از استفاده داوران از نمایشگرهای کنار زمین 52 درصد حمایت شد. به علاوه از نشان داده شدن تصویر بازبینی به طرفداران حاضر در استادیوم 49 درصد، از شنیدن مکالمات داوران و اتاق VAR به میزان 43 درصد و از معین محدودیت زمانی برای تصمیم گیری 42 درصد حمایت شد.

اگر سود و ضرر هر تیم از VAR را کنار هم قرار بدهیم و به یک جمع بندی برسیم، شفیلدیونایتد بیشترین ضرر را از VAR نموده است (به اندازه 5 گل) و این سیستم بیشتر از هر تیمی به نفع منچستریونایتد بوده و این تیم به اندازه 3 گل از ماجرای جدید سود برده است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نتایج یک تحقیق جدید؛ منچستریونایتد بیش از همه تیم های لیگ برتر انگلیس از (VAR) سود برده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج یک تحقیق جدید؛ منچستریونایتد بیش از همه تیم های لیگ برتر انگلیس از (VAR) سود برده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید