ناظم الشریعه: در بازی های محبت آمیز به دنبال نتیجه نیستیم

به گزارش وبلاگ آشپزی، محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان تأکید کرد که در بازی های محبت آمیز به دنبال کسب نتیجه نیست و هدفش ارزیابی از بازیکنان است.

ناظم الشریعه: در بازی های محبت آمیز به دنبال نتیجه نیستیم

به گزارش وبلاگ آشپزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: دو جلسه تمرین و دو جلسه کلاس بررسی را در اردوی آخر پشت سر گذاشته و بازی صربستان با لهستان را نیز بررسی کردیم. خوشبختانه ملی پوشان در شرایط خوبی دارند و با اضافه شدن لژیونرها به تیم، با تیم کامل به صربستان اعزام می شویم.

وی عنوان نمود: در دیدارهای محبت آمیز ملاکمان اصلاً نتیجه گرایی نبوده و بیشترین هدفمان کسب تجربه، میدان دادن به بازیکنان جوان و اینکه کادر فنی ارزیابی کاملی از بازیکنان داشته باشد، است.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: برگزاری تمرینات مستمر و اردوهای تدارکاتی با حمایت های کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال باعث می گردد تا تیم ملی مناسبی را آماده رقابت های مختلف کنیم. سال 98، سال بسیار پُر کار و شلوغی برای فوتسال خواهد بود از همین رو با برگزاری اردوهای مختلف و برنامه ریزی هایی که انجام شده قصد داریم تا تیم کاملی را به رقابت های جام ملت های فوتسال آسیا اعزام کنیم.

به گزارش وبلاگ آشپزی، اعضای تیم ملی فوتسال کشورمان ساعت 3 بامداد امروز (یکشنبه) 14 بهمن ماه تهران را به مقصد استانبول و سپس بلگراد ترک کردند تا با تیم ملی فوتسال صربستان دو دیدار محبت آمیز در تاریخ های 15 و 16 بهمن ماه برگزار نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ناظم الشریعه: در بازی های محبت آمیز به دنبال نتیجه نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: در بازی های محبت آمیز به دنبال نتیجه نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید