مک بوک ایر جدید باصفحه کلید تازه در راه است

به گزارش وبلاگ آشپزی، منابع نزدیک به اپل می گویند ممکن است این شرکت مدل جدیدی از لپ تاپ مک بوک ایر را با صفحه کلید جدید عرضه کند.

مک بوک ایر جدید باصفحه کلید تازه در راه است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ آشپزی به نقل از سی ان بی سی، گزارش ها حاکیست که اپل صفحه کلید لپ تاپ های فعلی مک بوک ایر خود را تغییر داده و از صفحه کلیدهای جدیدی استفاده خواهد نمود.

طراحی صفحه کلیدهای لپ تاپ های شرکت اپل از سال 2015 تا به امروز دست نخورده باقی مانده بود. بعضی از کاربران مدعی بودند که تایپ کردن با این صفحه کلیدها چندان آسان نیست و گاهی برای تایپ بعضی حروف باید آنها را چندین بار فشار داد. بعضی کاربران هم از گیر کردن کلیدهای این صفحه کلید گلایه داشته اند.

مشکل یادشده علاوه بر مک بوک ایر در مک بوک و مک بوک پرو نیز وجود داشته است. اپل از ماه می گذشته اعلام نموده بود که همه کاربران لپ تاپ های مک بوک ایر می توانند به رایگان برای تعمیر صفحه کلیدهای معیوب خود درخواست دهند. نکته جالب این است که اپل به علت نصب این صفحه کلید بر روی لپ تاپ های مک بوک ایر هزینه بیشتری از کاربران طلب می نماید.

صفحه کلید جدید مک بوک ایر تایپ کردن با این لپ تاپ را ساده تر می نماید و کارآیی و استحکام دکمه ها را نیز به علت استفاده از نوعی فیبر مستحکم افزایش داده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مک بوک ایر جدید باصفحه کلید تازه در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مک بوک ایر جدید باصفحه کلید تازه در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید