مویس کین لوکاکوی جدید تیم فرهاد مشیری؟

به گزارش وبلاگ آشپزی، اورتون در حالی توانست مهاجم یوونتوس را به خدمت بگیرد که خیلی ها این بازیکن را روملو لوکاکوی جدید فوتبال اروپا می دانند.

مویس کین لوکاکوی جدید تیم فرهاد مشیری؟

به گزارش وبلاگ آشپزی و به نقل از دیلی میْ، مویس کین مهاجم فصل قبل یوونتوس به فهرست نفرات تیم اورتون اضافه شد و با قراردادی به ارزش 25 میلیون پوند پیراهن تافی ها در لیگ برتر را به تن خواهد نمود.

سبک بازی این بازیکن شباهت زیادی به روملو لوکاکو مهاجم سابق اورتون دارد که با 75 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست و حالا به نظر می رسد دوباره اورتون به سراغ بازیکنی رفته است که در یوونتوس عملکرد خوبی داشت و می تواند لوکاکوی جدید در گودیسون پارک لقب بگیرد.

کین بعد از امضای قرارداد با اورتون که فرهاد مشیری ایرانی مالک آن است گفت: بسیار شاد و مفتخرم که از این به بعد پیراهن اورتون را به تن می کنم. تمام کوشش خودم را برای ثبت خاطرات خوب و پیروز در این تیم به کار خواهم بست. از قدمت تیم اورتون به خوبی آگادهی دارم و دلیل انتخاب این تیم هم این بود که من به آینده نگاه داشتم و تصمیم گرفت اورتون را انتخاب کنم تا به بازیکن بزرگی در آینده تبدیل شوم و از فرصت بازی برخوردار باشم. من به بردن عادت دارم و دوست دارم این عادت را به سایر هم تیمی های خودم در اورتون انتقال دهم.

مارکو سیلوا نیز به تمجید از این بازیکن پرداخت و از او به عنوان یکی از ستاره های آینده فوتبال دنیا نام برد. کین در یوونتوس به خاطر ترافیک بازیکن در خط حمله چندان به بازی گرفته نشد ولی توانست در بازی هایی که برای این تیم به میدان می رود عملکرد قابل قبولی ارائه کند و به تیم ملی ایتالیا نیز دعوت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مویس کین لوکاکوی جدید تیم فرهاد مشیری؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مویس کین لوکاکوی جدید تیم فرهاد مشیری؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید