مرکز تحقیق و توسعه توسن تکنو دردانشگاه صنعتی امیرکبیرتأسیس شد

به گزارش وبلاگ آشپزی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شرکت توسن تکنو با هدف انجام تحقیقات کاربردی هدفمند و ارائه محصولات دانش بنیان مرکز تحقیق و توسعه شرکت توسن تکنو را در دانشکده مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) تأسیس کردند.

مرکز تحقیق و توسعه توسن تکنو دردانشگاه صنعتی امیرکبیرتأسیس شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ آشپزی به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شرکت توسن تکنو با هدف انجام تحقیقات کاربردی هدفمند و ارائه محصولات دانش بنیان مرکز تحقیق و توسعه شرکت توسن تکنو را در دانشکده مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) تأسیس کردند.

این توافق نامه در راستای استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانمندی های علمی و پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای برطرف نیازهای فنی، پژوهشی و تحقیقاتی شرکت توسعه فن افزار توسن (توسن تکنو) منعقد شده است.

اولویت اصلی این توافق نامه، ایجاد یک رابطه استراتژیک میان شرکت توسن تکنو و دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای توسعه فناوری های دیجیتال و کاربردی سازی آن در زندگی مردم است. با توجه به پتانسیل علمی و پژوهشی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، راه اندازی، تکمیل و تجهیز این مرکز R&D در راستای پیشبرد اهداف تحقیقاتی شرکت، دریافت خدمات تخصصی، مشاوره ای، فنی و پژوهشی و راهنمایی پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و خاتمه نامه های دکتری در راستای نیازهای تحقیقاتی شرکت توسن تکنو است.

در راستای اجرایی سازی این توافقنامه کمیته راهبری این مرکز R&D متشکل از نمایندگان متخصص شرکت توسن تکنو و نمایندگان دانشگاه از اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر تشکیل می گردد که وظیفه آن نظارت بر فرآیندهای پژوهشی این مرکز شامل تبدیل صورت مسئله های شرکت توسن تکنو به موضوعات پژوهشی، انتخاب مجری و نظارت بر انجام آن ها است. براساس این توافق نامه انواع مدل های همکاری (پروژه های پژوهشی کاربردی، خدمات مشاوره ای و نظارتی و سایر موارد مرتبط) توسط کمیته راهبردی تصویب خواهد شد.

برای آغاز علاوه بر فضاهای آزمایشگاه های پژوهشی دانشکده مهندسی کامپیوتر برای انجام پروژه های پژوهشی، فضایی حدود 70 مترمربع نیز در دانشکده مهندسی کامپیوتر به این مرکز اختصاص داده شده است. کلیه هزینه های این مرکز، شامل هزینه های جاری و همچنین هزینه های موارد همکاری که در قالب قراردادهای پژوهشی جداگانه با دانشگاه منعقد می گردد، توسط شرکت توسن تکنو تأمین خواهد می گردد.

زمان آغاز همکاری مشترک در قالب این توافق نامه از تاریخ امضا توافق نامه به مدت پنج سال و قابل تمدید با توافق طرفین مشخص شده است. این توافق نامه توسط حسینی تودشکی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و محمد مظاهری، مدیر عامل شرکت توسن تکنو در محل دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر توسط طرفین امضاء و مبادله شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مرکز تحقیق و توسعه توسن تکنو دردانشگاه صنعتی امیرکبیرتأسیس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز تحقیق و توسعه توسن تکنو دردانشگاه صنعتی امیرکبیرتأسیس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید