مدیر مجموعه آزادی دوباره تغییر می نماید، جانشین نیکوخصال انتخاب شد؟

به گزارش وبلاگ آشپزی، تغییر مدیریت مجموعه ورزشی آزادی اولین اقدامی بود که حسن کریمی پس از حضور در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انجام داد. وی 11 بهمن ماه سال گذشته ناصر محمودی فرد را جایگزین حسن طباطبایی کرد اما بعد از گذشت 5 ماه از این جابه جایی، مجددا تغییر مدیریت آزادی را در دستور کار قرار داد.

مدیر مجموعه آزادی دوباره تغییر می نماید، جانشین نیکوخصال انتخاب شد؟

این بار مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی طی حکمی فرهاد نیکوخصال را به عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی منصوب کرد. این انتصاب در حالی 23 تیرماه انجام شد که نیکوخصال پیش از این هم مدیریت این مجموعه را عهده دار بود اما خردادماه سال 95 با حکم مدبر مدیرعامل وقت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برکنار و جای خود را به حسن طباطبایی داده بود.

در هر صورت طی چهارماه گذشته نیکوخصال سرپرستی مجموعه ورزشی آزادی را عهده دار بود. طی این مدت مجموعه آزادی به خاطر میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا و در قالب یک کار فشرده شبانه روزی مورد بازسازی و بهسازی نهاده شد اما درست بعد از آن صحبت هایی مبنی بر تغییر مدیریت آزادی مطرح شد.

البته حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در مصاحبه با وبلاگ آشپزی هرگونه جابه جایی در مدیریت آزادی را تکذیب و حتی تاکید نمود که سرپرستی فرهاد نیکوخصال در مجموعه ورزشی آزادی برای چهار ماه بود و حالا این چهارماه به خاتمه رسیده است. صحبتی هم که وی با من عنوان نمود، این بود که دوره سرپرستی ام به خاتمه رسیده و از این به بعد مدیریت من در آزادی غیر قانونی است؛ درست هم می گوید اما از نظر من مسئله ای نیست. مسئولیت این موضوع هم با من است.

با همه اینها اما بحث جابه جایی در مدیریت آزادی همچنان به قوت خود باقی است. ظاهرا رفتن نیکوخصال از آزادی قطعی است و قرار است و فردی به نام شعبانلو به جای وی معرفی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیر مجموعه آزادی دوباره تغییر می نماید، جانشین نیکوخصال انتخاب شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر مجموعه آزادی دوباره تغییر می نماید، جانشین نیکوخصال انتخاب شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید