محکومیت انضباطی شجاع خلیل زاده و تابش با شکایت سازمان لیگ

به گزارش وبلاگ آشپزی، جدیدترین آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از سوی این کمیته اعلام شد.

محکومیت انضباطی شجاع خلیل زاده و تابش با شکایت سازمان لیگ

به گزارش وبلاگ آشپزی و به نقل از فدراسیون فوتبال، در مورد شکایت از سوی رییس سازمان لیگ فوتبال ایران علیه مسعود تابش، مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان مبنی بر نشر اکاذیب به وسیله مصاحبه با رسانه ها و بیان مطالبی در رابطه با وجود پرداختی بابت تبلیغات محیطی و مطالب دیگری مطرح شد که هر چند ایشان در مصاحبه های بعدی خود قصد از بیان مطالب فوق را مجموع پرداختی های چند سال عنوان نموده بود اما به لحاظ نحوه بیان، عدم شفاف سازی در زمان بیان و انتشار مطالب اولیه و سایر قراین و امارات موجود تخلف انتسابی به مشارالیه محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده 71 از مقررات انضباطی مصوب 1397 به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد. رای صادره قابل اجرا و قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

پس از آنالیز شکایت سازمان لیگ از شجاع خلیل زاده، بازیکن تیم پرسپولیس مبنی بر مصاحبه با رسانه ها و به کار بردن عناوین و الفاظ نامناسب و غیر محترمانه بابت برگزاری مراسم برترین های فوتبال کشور، پس از آنالیز و شکایت ابلاغ ارسال دفاعیه از سوی بازیکن تا زمان صدور رای، اعضای کمیته انضباطی وفق ماده 71 مقررات انضباطی با اعمال ماده 93 و با احراز تخلف، شجاع خلیل زاده را به توبیخ کتبی با درج در پرونده محکوم کرد.

تیم رایکا بابل به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر بادران تهران مبنی بر استفاده از شعارهای موهن توسط تماشاگران نسبت به داور به پرداخت 100 میلیون محکوم شد.

تیم شهرداری تبریز به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر فرشته طلایی ساوه مبنی بر استفاده از شعارهای موهن توسط تماشاگران نسبت به داور به پرداخت 100 میلیون محکوم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محکومیت انضباطی شجاع خلیل زاده و تابش با شکایت سازمان لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت انضباطی شجاع خلیل زاده و تابش با شکایت سازمان لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید