مایکروسافت ورد رکورد یک میلیارد نصب را در گوگل پلی شکست

به گزارش وبلاگ آشپزی، مایکروسافت ورد یکی از محبوب ترین برنامه هایی است که تا کنون توسط گوگل برای کاربران ارائه شده است. این برنامه رکورددار نصب است و می توان گفت وجودش برای شرکت مایکروسافت یک غنیمت بزرگ محسوب می گردد.

مایکروسافت ورد رکورد یک میلیارد نصب را در گوگل پلی شکست

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، کمتر فردی پیدا می گردد که مایکروسافت ورد را نشناسد یا حداقل یکبار با آن کار نکرده باشد. اما شاید باورکردنی نباشد که بدانیم مایکروسافت ورد بیش از 1 میلیارد بار در گوگل پلی نصب شده است.

مدتی پیش یا دقیق تر بگوییم حدود یک سال پیش بود که 500 میلیون نسخه از مایکروسافت ورد از فروشگاه مشهور اندرویدی ها یعنی گوگل پلی دریافت شد و در نتیجه این برنامه نخستین برنامه مایکروسافت شد که نیم میلیاردی شد، اکنون کمی بیش از یک سال از این رکورد یک رکورد جدید دیگر ثبت شده است و یک میلیارد بار مایکروسافت ورد نصب شده است.

البته فراموش نکنیم که این تعداد نصب تا حدی نیز مدیون قراردادهای مایکروسافت با بعضی برندهای تلفن همراه مثل سامسونگ است که به شکل پیشفرض نسخه هایی از مایکروسافت ورد را در گوشی ها و تبلت های خود قرار داده اند. یعنی حتی اگر تا کنون یک بار نیز از این نوع برنامه ها استفاده نکرده باشید، با این حال به سبب نصب برنامه مایکروسافت ورد یکی از یک میلیارد نفری محسوب می شوید که از این برنامه استفاده می نماید.

منبع: انتخاب

به "مایکروسافت ورد رکورد یک میلیارد نصب را در گوگل پلی شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت ورد رکورد یک میلیارد نصب را در گوگل پلی شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید