ماهواره های استارلینک چهارشنبه به فضا می فرایند

به گزارش وبلاگ آشپزی، شرکت اسپیس ایکس بیان کرد که با توجه به شرایط جوی مساعد، سری بعدی ماهواره های استارلینک روز چهارشنبه پرتاب می گردد.

ماهواره های استارلینک چهارشنبه به فضا می فرایند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ آشپزی به نقل از اسپیس، شرکت اسپیس ایکس اظهار داشت که با توجه به شرایط جوی مساعد، سری بعدی ماهواره های استارلینک روز چهارشنبه پرتاب می گردد.

این شرکت خصوصی اظهار داشت، میخواهد 60 ماهواره استارلینک را فردا چهارشنبه 22 آوریل پرتاب کند؛ این در حالی است که در ابتدا قرار بود این ماموریت روز پنجشنبه 23 آوریل صورت گیرد.

اسپیس ایکس امیدوار است تا انتها سال دست کم یک هزار و 500 ماهواره اینترنتی را در مدار قرار دهد؛ اینترنت ماهواره ای یکی از انواع دسترسی به اینترنت به وسیله ماهواره است.

اینترنت ماهواره ای بیشتر برای مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که دسترسی به اینترنت زمینی و معمولی امکان پذیر نیست یا از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است. این سرویس در مدار نزدیک به زمین قابل ارائه است.

ماهواره های استارلینک فردا سوار بر موشک فالکون9 اسپیس ایکس، در ساعت 3:37 p.m به وقت زمانی شرقی و 00:07 بامداد پنجشنبه به وقت تهران به فضا پرتاب خواهند شد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "ماهواره های استارلینک چهارشنبه به فضا می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهواره های استارلینک چهارشنبه به فضا می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید