ماشین سازی &ndash پرسپولیس، دست های خالی

به گزارش وبلاگ آشپزی، برانکو در حالی تیمش را به زمین می فرستد که به خاطر کمبود بازیکن مجبور است ترکیبی تازه را امتحان کند و حتی تغییر سیستم بدهد. ماشین سازی هم چهار تا از بازیکنانش را به خاطر مصدومیت از ترکیب کنار گذاشته.

ماشین سازی &ndash پرسپولیس، دست های خالی

به گزارش وبلاگ آشپزی ، پنجشنبه 8،7،97، هفته چهاردهم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت 15، استادیوم بنیان دیزل تبریز

داور: سیدرضا مهدوی

یاری ها: میریعقوب حجتی، حمیدرضا کنعانی

نگاه فنی: همه خواسته پرسپولیس این است که با یک پیروزی، رده سوم را از تراکتورسازی پس بگیرد و ماشین سازی که با 10 مساوی رکوردار است و تا امروز تنها یک بازی را برده، در صورت رقم زدن نخستین شکست قرمزها خود را تا رده هفتم جدول بالا می کشد. این بازی اما به این سادگی ای که می گوییم نیست و با توجه به حمایت احتمالی طرفداران تراکتورسازی از حریف تبریزی پرسپولیس، باید منتظر یک بازی پرحاشیه باشیم. دو تیم اما بجای فکر کردن به این حاشیه ها، نگران جای خالی مصدومان شان هستند. در واقع کمبود بازیکن، درد مشترک برانکو و مهاجری در این بازی است. برانکو در حالی تیمش را به زمین می فرستد که به خاطر کمبود بازیکن مجبور است ترکیبی تازه را امتحان کند و حتی تغییر سیستم بدهد. ماشین سازی هم البته حال و روز خوشی ندارد چرا که چهار تا از بازیکنانش را به خاطر مصدومیت از ترکیب کنار گذاشته. دو تیم دست شان خالی است اما هیچکدام هم عادت به باختن ندارند و این همان دلیلی است که ما را به پیش بینی یک بازی بدون برنده وامی دارد.

چهره ویژه: رضا خالقی فر () دوباره پرسپولیس، دوباره خالقی فر. این بار هم آنها باید مقابل یکدیگر بایستند. رضا خالقی فر از جمله بازیکنان مورد علاقه برانکو بود اما نیمکت نشینی را تاب نیاورد و حالا بجای گلزنی با پیراهن پرسپولیس باید دروازه این تیم را باز کند.

چهره ویژه: علیرضا بیرانوند (1)

با این دفاع نصفه و نیمه و در واقع این تیم نصفه و نیمه، پرسپولیس چاره ای ندارد جز اینکه به دروازه بانش تکیه کند. علیرضا بیرانوند در بازی های زیادی درخشیده اما گل نخوردنش در این بازی از هر چیزی مهم تر است.

ترکیب احتمالی ماشین سازی: دروازه بان: فرناندو دخسوس، مدافعان میانی: محمدحسین کنعانی زادگان، محمد اهل شاخه، مدافعان کناری: سیداحمد موسوی، مسیح زاهدی، هافبک های دفاعی: احمد زنده روح، سعید مهری، هافبک های تهاجمی: محمد خرم الحسینی، فرید بهزادی کریمی، پیمان بابایی، مهاجم: رضا خالقی فر

ترکیب احتمالی پرسپولیس: دروازه بان: علیرضا بیرانوند، مدافعان میانی: سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مدافعان کناری: محسن ربیع خواه، آدام همتی، هافبک ها: احمد نوراللهی، بشار رسن، احسان علوان زاده، امید عالیشاه، مهاجمان: گادوین منشا، علی علیپور

2 - 390

منبع: ایران ورزشی

به "ماشین سازی &ndash پرسپولیس، دست های خالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین سازی &ndash پرسپولیس، دست های خالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید