لزوم جلوگیری از فرار سرمایه گذاران، بخش خصوصی حمایت گردد

به گزارش وبلاگ آشپزی، بهمن مرادنیا بعد از ظهر یکشنبه در هشتمین جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کردستان، اظهارداشت: طی سال های گذشته آنقدر پروژه را کلنگ زنی نموده ایم که امروز به نحوی به التماس افتاده ایم که بخش خصوصی بیاید و با مشارکت در اتمام این پروژه ها دولت را کمک دهد.

لزوم جلوگیری از فرار سرمایه گذاران، بخش خصوصی حمایت گردد

وی اضافه کرد: نمی دانم چه اراده ای قبلا در مدیران بوده که تنها به دنبال کلنگ زنی پروژه بوده اند آن هم بدون در نظر دریافت منایع مالی لازم و همین امر هم باعث شده سرمایه های بسیاری در این پروژه های نیمه تمام صرف شده و تمام آنها با توجه به اینکه به بهره برداری نرسیده اند، هدر رود.

استاندار کردستان ادامه داد: مدیران باید به خود بیایند و با همت خود یک هدفگذاری و زمانبندی خاص را برای واگذاری این پروژه ها به بخش خصوصی معین نمایند و زمانی را که تاکنون از دست داده اند بس است و از امروز باید دیگر زمان را از هدر ندهند.

مرادنیا یادآور شد: مدیران نباید نسبت به عدم واگذاری مالکیت پروژه های عمرانی دستگاه آنها اسرار نمایند و هر مدیری که در واگذاری این پروژه ها در استان پیش قدم گردد به نحو شایسته ای مورد تجلیل قرار می گیرد.

وی در ادامه اعلام کرد: متاسفانه هنوز هم بسیاری از مدیران بخش خصوصی و سرمایه گذار را قبول ندارند و نباید اجازه دهیم کسانی که اعلام سرمایه گذاری می نمایند، فراری داده شوند و با تهمت و افترا کسانی هم که سرمایه گذاری در این استان انجام داده اند، فراری شوند.

استاندار کردستان گفت: در طول دوران تصدی گری بنده به عنوان استاندار تا امروز بیشترین اتهامات به من زده شده که با کسانی شریک هستم و در حال بردن اموال بیت المال هستم که بدون هیچگونه توجهی در راستای توسعه کردستان همچنان پای کار ایستاده ام و مدیران نیز نباید از این اتهامات و افتراها هراسی داشته باشند.

مرادنیا اظهارداشت: مدیران باید قبول نمایند که بخش خصوصی خیانت کار به دولت نیست و می تواند در بسیاری از زمنیه های اقتصادی و ایجاد اشتغال بزرگترین یاری را به دولت داشته باشد.

وی در سرانجام سخنان خود اعلام کرد: هر مدیری که درست و پاک عمل کند نباید از شایعات و اتهامات هراسی داشته باشد و باید با قدرت بیشتر کار خود را ادامه دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لزوم جلوگیری از فرار سرمایه گذاران، بخش خصوصی حمایت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم جلوگیری از فرار سرمایه گذاران، بخش خصوصی حمایت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید