لحظه نجات اسکی باز آویزان از تله سیژ

به گزارش وبلاگ آشپزی، اسکی باز نوجوان که در بالای یک تله سیژ در ارتفاع زیاد آویزان مانده بود با واکنش مناسب چند اسکی باز نجات یافت.

لحظه نجات اسکی باز آویزان از تله سیژ

به گزارش خبرنگار، اسکی باز نوجوانی که از یک تله سیژ در کوه گروس کانادا آویزان مانده بود با واکنش مناسب چند اسکی باز نجات یافت. پس از آویزان ماندن این نوجوان در بالای تله سیژ پنج اسکی باز جوان بلافاصله وارد عمل شدند و توانستند جان این نوجوان را که در ارتفاع زیاد و به شکلی خطرناک آویزان بود نجات دهند.

در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با یاری تلفن همراه گرفته شده است چگونگی نجات این اسکی باز نوجوان را به تصویر می کشد. در این ویدئو این نوجوان در حالی که از تله سیژ آویزان مانده و عده ای نیز شاهد این صحنه وحشتناک هستند دیده می گردد. در این ویدئو مشاهده می گردد بلافاصله پنج اسکی باز جوان وارد عمل شده و با ایجاد یک توری بزرگ در زیر پای نوجوان از او می خواهند که تله سیژ را رها نموده و به پایین پرتاب گردد.

گابریل نیلسون، یکی از این گروه پنج نفره گفت که واقعا متقاعد کردن این اسکی باز نوجوان در رها کردن چوب های اسکی و پریدن به پایین کار بسیار سختی بود. او در این باره گفت:: در آن لحظه ما به این نوجوان گفتیم تو باید به ما اعتماد کنی و فقط احتیاج است که به پایین بپری. لحظاتی بعد او به پایین پرید و ما هم او را در هوا گرفتیم.

این پسر 8 ساله اگرچه دچار آسیب نشد، اما برای چک آپ به بیمارستان لاینز گیت منتقل شد. سخنگوی کوهستان گروس گفت که مدیر شرکت تله سیژ بصورت خصوصی با این پنج جوان ملاقات خواهد نمود و از آن ها بخاطر این عمل انساندوستانه تقدیر به عمل خواهد آورد. بنا به گفته او تحقیقات در مورد علت وقوع این حادثه در حال اجرا است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "لحظه نجات اسکی باز آویزان از تله سیژ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه نجات اسکی باز آویزان از تله سیژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید