فخرالدینی: از چند تیم خوب پیشنهاد داشتم، 3 دلیل باعث شد که با ذوب آهن تمدید کنم

به گزارش وبلاگ آشپزی، میلاد فخرالدینی، مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب آهن گفت که سه دلیل باعث شده است تا در این تیم بماند.

فخرالدینی: از چند تیم خوب پیشنهاد داشتم، 3 دلیل باعث شد که با ذوب آهن تمدید کنم

میلاد فخرالدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آشپزی درباره تمدید قراردادش با باشگاه ذوب آهن گفت: من یک فصل دیگر با تیم ذوب آهن قرارداد داشتم، ولی بعد از اینکه با آقای آذری مذاکره کردم در نهایت تصمیم گرفتم تا یک فصل دیگر هم قراردادم را تمدید کنم. این در حالی است که از چند تیم خوب در لیگ برتر پیشنهاد داشتم.

وی در ادامه اضافه نمود: سه عامل باعث شد تا در ذوب آهن بمانم. یکی از دلایل ماندنم حضور مدیرعاملی چون سعید آذری در ذوب آهن است. در این 13 سالی که در لیگ برتر بازی کرده ام، آذری بهترین مدیری است که داشته ام. مسئله دوم حضور علیرضا منصوراین در ذوب آهن است. انصافاً از کار کردن با این مربی احساس خوبی دارم. دلیل آخر برای تمدید قراردادم هم مردم خوب اصفهان و هواداران ذوب آهن هستند که واقعاً به من لطف دارند. امیدوارم روزهای خوبی را در ذوب آهن تجربه کنم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب آهن می تواند فصل آینده مدعی قهرمانی باشد، گفت: مطمئناً ما در فصل آینده مدعی خواهیم بود، چون تیم خوبی داریم.

فخرالدینی راجع به جدایی بازیکنانی مثل رشید مظاهری و حسینی از ذوب آهن هم بیان کرد: آنها بازیکنانی هستند که هر تیمی دوست دارد در اختیار داشته باشد. حسینی و مظاهری بازیکن آزاد بودند و می خواستند فضایی جدید را تجربه کنند. امیدوارم بازیکنان دیگری که به عنوان جانشین انتخاب می شوند جای این دو بازیکن را پر کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فخرالدینی: از چند تیم خوب پیشنهاد داشتم، 3 دلیل باعث شد که با ذوب آهن تمدید کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فخرالدینی: از چند تیم خوب پیشنهاد داشتم، 3 دلیل باعث شد که با ذوب آهن تمدید کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید