غیبت سهراب مرادی در وزنه برداری قهرمانی دنیا 2019

به گزارش وبلاگ آشپزی، یک سایت خارجی با اشاره به مصدومیت مجدد سهراب مرادی اعلام نمود این وزنه بردار در مسابقات قهرمانی دنیا 2019 غایب است و سال جاری برای این وزنه بردار از بد به بدتر پیش رفته است.

غیبت سهراب مرادی در وزنه برداری قهرمانی دنیا 2019

به گزارش وبلاگ آشپزی و به نقل ازInsidethegames، سهراب مرادی قهرمان دنیا و المپیک که رکورد دار دنیا هم هست بعد از در رفتگی شانه اش در تمرین،در مسابقات قهرمانی دنیا 2019 غایب خواهد بود. این دومین آسیب دیدگی جدی است که برای مرادی در طول پنج ماه پیش می آید. مرادی امید اول ایران برای دریافت مدال طلا در المپیک توکیو بود اما اکنون دیگر بسیار بعید به نظر می رسد.

داود باقری به رسانه های محلی گفته است سهراب مرادی مسابقات دنیای که در سپتامبر در تایلند برگزار می گردد، را از دست می دهد.

مرادی در ماه فوریه هم آسیب دیدگی از ناحیه کمر داشت که پس از معاینه توسط متخصص آلمانی گفته شد برای شش تا نه ماه باید استراحت کند و تمرینات فیزیوتراپی انجام دهد.

سال جاری برای مرادی از بد به بدتر پیش رفته است و در حالی که او از مصدومیت ها رنج می برد، هفته پیش تیان تائو چینی رکورد دوضرب دنیا را شکست و مرادی این رکورد را از دست داد.

از آنجا که ایران دو وزنه بردار مرد را می تواند به المپیک توکیو اعزام کند، ممکن است مجبور گردد از کیانوش رستمی استفاده کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "غیبت سهراب مرادی در وزنه برداری قهرمانی دنیا 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت سهراب مرادی در وزنه برداری قهرمانی دنیا 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید