سقوط مرگبار اسکی باز از تله سیژ پیست اسکی!

به گزارش وبلاگ آشپزی، اسکی باز انگلیسی که سوار بر تله سیژ (بالابر) پیست اسکی بود، نمی دانست چه حادثه مرگباری در انتظارش است.

سقوط مرگبار اسکی باز از تله سیژ پیست اسکی!

به گزارش خبرنگار، اسکی باز انگلیسی که در ارتفاعات آلپ فرانسه سوار بر تله سیژ (بالابر) پیست اسکی بود، در اثر یک تراژدی جان باخت. جف مارتین 65 ساله در اثر حمله قلبی ناگهانی و سقوط از ارتفاع جانش را از دست داد. او هنگامی که با تله سیژ در حال رفتن به ارتفاعات آلپ بود، در اثر سقوط از ارتفاع 10 متری به زمین دچار مرگ شد. جف که اهل فالموث منطقه کورنوال انگلیس بود، با خانواده و دوستانش مشغول گذراندن تعطیلات در پیست اسکی مریبل در ارتفاعات آلپ در فرانسه بود.

بلافاصله پس از این حادثه گروه اورژانس پزشکی کوهستان در ساعت 12.20 ظهر به محل حادثه فراخوانده شدند. گروه اورژانس بیش از نیم ساعت برای نجات و احیای این اسکی باز کوشش کردند اما بعد اعلام شد او در محل حادثه جانش را از دست داده است. قربانی به همراه دوستش بر یک تله سیژ 6 نفره سوار بود که دچار حادثه شد. در لحظه وقوع حادثه تنها این دو نفر بر روی جایگاه ها نشسته بودند که پس از طی مسافت حدود 100 تا 200 متر، قربانی به پایین سقوط کرد.

تخقیقات اولیه در مورد علت دقیق مرگ این اسکی باز شروع شده است. کریستین کروئیز، سخنگوی گروه امداد کوهستان در این باره گفت: مطمئناً این اسکی باز در بالای تله سیژ دچار بی حالی شده و سپس به پایین سقوط نموده است. کالبدشکافی برای مشخص دقیق علت مرگ قربانی درخواست شده است. علت مرگ این اسکی باز در اثر حمله قلبی یا سقوط از ارتفاع و یا هر دو مورد بوده است. تحقیقات از دوست قربانی که یک زن بوده، در حال اجرا است.

لازم به ذکر است؛ تله سیژ مجهز به شش جایگاه این پیست اسکی توسط یک شرکت فرانسوی با نام پوماگالسکی در سال 2017 ساخته شد و قادر است طی یک ساعت 2400 نفر را منتقل کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سقوط مرگبار اسکی باز از تله سیژ پیست اسکی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مرگبار اسکی باز از تله سیژ پیست اسکی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید