ستاری: استقبال مردم از استارت آ پ ها برای خدمات ارزان و قابل دسترس

به گزارش وبلاگ آشپزی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: استقبال مردم از اپلیکیشن های جدید به این معناست که دولت خدمت را گران و غیر قابل دسترس ارائه می نماید در حالی که استارت آپ ها همان خدمات را در دسترس و ارزان ارائه می نمایند.

ستاری: استقبال مردم از استارت آ پ ها برای خدمات ارزان و قابل دسترس

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ آشپزی، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در جمع وبلاگ آشپزی گفت: برای بار چهارم در این نمایشگاه حضور دارم و خوشحالم که طی این سالها استارتاپ ها فعالیت مطلوبی داشتند.

وی اضافه نمود: رشد استارتاپها به توسعه شغلی جوانان یاری می نماید و این ایده ها به رشد و بالندگی اکوسیستم نوآوری یاری می نماید.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با این کار همه اقشار مختلف جامعه به این نتیجه رسیدند که آینده در دست جوانان است و ما باید بتوانیم راههای بیشتری برای حمایت جوانان پیداکنیم.

ستاری با تاکید بر اینکه حمایت باید ساختاری و معنوی باشد اضافه نمود: البته که حمایت اقتصادی اهمیت دارد ولی نباید فراموش کرد که هیچ استارت آپی با وام شکل نمی گیرد بلکه سرمایه گذار داخلی نیاز دارد.

وی ادامه داد: این موضوع نیز مهم است که بخش خصوصی روی جوانان سرمایه گذاری کند چراکه ظرفیت خوبی دارد همچنین شهرداری باید به این نتیجه برسد که پلت فرم هوشمند را ایجاد کند، درست گردد. استقبال مردم از اپلیکیشن های جدید به این معنی است که دولت خدمت را گران و غیر قابل دسترس ارائه می نماید در حالی که استارتاپها همان خدمات را در دسترس و ارزان ارائه می نماید.

وی اعلام نمود: نباید فراموش کرد که شکستن ساختار دولتی و سنتی فرایند سخت و زمانبری است که نیاز به عزم استوار واراده جدی دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ستاری: استقبال مردم از استارت آ پ ها برای خدمات ارزان و قابل دسترس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاری: استقبال مردم از استارت آ پ ها برای خدمات ارزان و قابل دسترس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید