زین الدین زیدان: در انتها فصل تغییراتی که به نفع همه باشد را اعمال می کنم، جدایی من برای رئال مادرید لازم بود

به گزارش وبلاگ آشپزی، زین الدین زیدان در اولین کنفرانس خبری پس از بازگشت به نیمکت مربیگری تیم بزرگ فوتبال اروپا از آرزوهایش برای تکرار اتفاقات شیرین گذشته سخن گفت.

زین الدین زیدان: در انتها فصل تغییراتی که به نفع همه باشد را اعمال می کنم، جدایی من برای رئال مادرید لازم بود

به گزارش وبلاگ آشپزی، زین الدین زیدان، اسطوره فرانسوی دنیای فوتبال ساعاتی پس از انتخاب مجدد به عنوان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید مقابل دوربین ها نهاده شد و از آرزوهایش در این سمت گفت.

او اظهاراتش را این گونه آغاز کرد: امروز برای همه روز خاصی است و من بسیار خوشحالم. به خانه بازگشتم. در حال حاضر تردیدهایی وجود دارد اما من می خواهم دوباره کوشش کنیم تا باشگاه را به صندلی پرافتخار گذشته برگردانیم. زیاد از اینجا دور نشده بودم چون در مادرید زندگی می کردم. پس از هر قهرمانی ترکیب موجود در کل تیم باید عوض گردد. باشگاه دقیقا در چنین بازه ای واقع شده است. در این مورد فکر نموده ام. پس از 8 ماه مجددا به تمرینات بازگشته ام و در آخر فصل تغییراتی که به نفع همه باشد را در باشگاه اعمال می کنم.

زیزو در ادامه اضافه کرد: با پیراهن و لوگوی این تیم بازی نموده ام و عناوین زیادی را بردم اما نباید اشتباهاتم را فراموش کنم. ما نتوانستیم قهرمان لیگ شویم و از جام حذفی حذف شدیم. نکات مثبت و منفی وجود دارد. می خواهم دوباره باشگاه را در مسیری عالی قرار دهم. جدایی من، برای خودم و باشگاه لازم بود اما میلی به انجام این کار نداشتم. بعد از 2 سال و نیم چیزهایی باید تغییر کند. در این 8 ماه دوری من هیچ مصاحبه ای در این مورد انجام ندادم و وقتی به تیم نگاه می کرد، حس می کردم هنوز سرمربی هستم. شرایط اخیرا مرا هم ناراحت نموده بود.

زیدان به تمجید از رئال مادرید پرداخت: همه می دانیم رئال مادرید بهترین باشگاه دنیاست. تنها فکرم در حال حاضر، بازی روز یکشنبه است همراه کادر و بازیکنان به تمرینات برمی گردیم و برای بازی آماده می شویم. اگر فکر در دوره اول حضور چیزهایی را نابود نموده بودم، الان اینجا قرار نمی گرفتم. قلبم به من می گفت در این مدت استراحت کنم و اگر باشگاه دوباره با من تماس گرفت، برگردم. حالا همه چیز عوض شده است. ترکیب احتیاج به تغییر داشت. برایم مهم نیست که دیگران در خصوص جدایی چه گفتند. وقتی تصمیمی می گیرید فقط به خودتان فکر نمی کنید.

سرمربی جدید رئال مادرید در خاتمه تاکید نمود: در این مدت استراحت، باتری هایم را دوباره شارژ کردم. حالا مجددا آماده ام تا سر تمرینات رئال مادرید حاضر شوم. هدفم هم داشتن تیمی تاکتیک پذیر درست به مانند دوره اول حضورم است.فوتبال به همین سادگی تغییر می نماید.اصلا نمی خواهم کسی را نقد کنم. لوپتگی و سولاری هر چه در توان داشتند برای باشگاه به کار بستند. حال باید ببینیم می خواهیم چه کاری انجام دهیم. آینده، آینده است و هنوز نیامده. در حال حاضر باید این فصل را در بهترین حالت ممکن به خاتمه ببریم و روز به روز پیش برویم.در حال حاضر به جانشینی کریستیانو رونالدو فکر نمی کنم. امروز روز مهمی است، من خوشحالم و تنها به بازی های باقی مانده فکر می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زین الدین زیدان: در انتها فصل تغییراتی که به نفع همه باشد را اعمال می کنم، جدایی من برای رئال مادرید لازم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زین الدین زیدان: در انتها فصل تغییراتی که به نفع همه باشد را اعمال می کنم، جدایی من برای رئال مادرید لازم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید