رویداد استارت آپ گردشگری مازندران در بابلسر برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ آشپزی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: رویداد کشوری استارت آپ گردشگری استان مازندران، 18 شهریورماه امسال در شهرستان بابلسر برگزار می گردد.

رویداد استارت آپ گردشگری مازندران در بابلسر برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی این استان، امروز شنبه 6 مرداد با اعلام این خبر اضافه کرد: این رویداد یک روزه، به منظور شناسایی طرح ها و ایده های خلاق و حمایت از فرصت های کارآفرینی در حوزه گردشگری با همکاری و مشارکت دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، شرکت های دانش بنیان، 18 شهریور ماه امسال برگزار می گردد.

او خاطر نشان کرد: حمل و نقل و انرژی، اسکان و اقامت خدمات بانکی و بیمه ای، خدمات اطلاع رسانی و پذیرایی و رفاهی، خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات، گردشگری سلامت، محیط زیست و گردشگری از جمله محورهای استارآپ گردشگری مازندران است.

فرزانه با بیان اینکه نظرات برتر این رویداد، برای دعوت در رویداد ملی هفته رقابت های استارت آپی که در مهرماه امسال برگزار خواهد شد؛ معرفی می گردد، توضیح داد: علاقه مندان فرصت دارند در صورت برخورداری از ایده های نو در حوزه گردشگری تا تاریخ 8 شهریورماه امسال با رجوع به سایت اداره کل میرات فرهنگی به آدرس www.mchto.ir در این رویداد شرکت نمایند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: استارتاپ به یک شرکت یا کسب وکار گفته می گردد که رشد سریعی دارد، و به منظور فراوری راه حلی نوآورانه و دوام پذیر برای برطرف یک احتیاج در بازار تشکیل می گردد.

منبع: میراث آریا

به "رویداد استارت آپ گردشگری مازندران در بابلسر برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد استارت آپ گردشگری مازندران در بابلسر برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید