داورزنی: کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی تشکیل می شود

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی در سرانجام نشست هیات رئیسه فدراسیون درباره مباحث مطرح شده در این نشست، اضافه نمود: فدراسیون والیبال برنامه های نیمه دوم سال خود را برای برگزاری لیگ ها و مسابقات قهرمانی کشور در دو گروه مردان و بانوان تدوین کرده است.

داورزنی: کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی تشکیل می شود

وی در تشریح اقدامات انجام شده برای مسابقات والیبال داخلی، شرح داد: پروتکلی را برای برگزاری مسابقات با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی آماده کردیم و از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح کردیم و تصویب شد مسابقات والیبال با رعایت این پروتکل ها برگزار شود.

رئیس فدراسیون والیبال با یادآوری اینکه در 6 ماه گذشته فعالیت های والیبال متوقف شده بود، گفت: این فرایند اگر ادامه پیدا می کرد، بازیکنان والیبال ایران دچار افت شدیدی از نظر آمادگی جسمانی، فنی و روحی و روانی می شدند و این موضوع در سال منتهی به المپیک اصلا خوب نیست. کشورهای دیگر هم در حال کوشش برای شروع مسابقات داخلی و آماده سازی بازیکنان برای حضور شایسته در رویدادهای مهم ورزشی پیش رو از جمله المپیک هستند.

وی ادامه داد: بنابراین شروع مسابقات داخلی اهمیت زیادی دارد و بر اساس برنامه ریزی ها، لیگ برتر مردان از 19 شهریور، لیگ دسته یک مردان از اوایل مهرماه و به تدریج دیگر لیگ ها و مسابقات در گروه مردان و بانوان شروع خواهد شد.

داورزنی با یادآوری این که والیبال ایران در 10 تا 15 سال گذشته آرمان و اهدافی داشته است، گفت: والیبال هیچ موقعی بدون آرمان نبوده و نخواهد بود. اگر روزی آرمان والیبال ایران قهرمانی آسیا و یا راه یابی به المپیک بود، در حال حاضر آرمان والیبال قرار دریافت در بین چهار تیم برتر المپیک است. این موضوع یکی از بحث هایی بود که در هیات رئیسه مفصل درباره آن بحث شد.

وی تاکید کرد: همه اعضای هیات رئیسه فدراسیون والیبال به داشتن آرمان برای این رشته ورزشی اتفاق نظر داشتند تا برای رسیدن به آن، بجنگیم و کوشش کنیم. قرار دریافت در بین چهار تیم برتر المپیک، به نوعی آرمان مردم ایران نیز هست و همه افرادی که در والیبال کار می کنند، باید این باور را داشته باشند تا تحقق یابد.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: من یقین دارم ملی پوشان والیبال نیز برای تحقق آرمان این رشته ورزشی ایران کوشش خواهند کرد. سخت است اما اگر باور داشته باشیم، با کوشش و کوشش به آن خواهیم رسید.

وی ادامه داد: طبیعی است بر اساس این آرمان باید مشخص کنیم که با کدام مربی می توانیم به هدف خود دست یابیم. بنابراین هیات رئیسه فدراسیون والیبال تصویب کرد که کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تشکیل شود تا با استفاده از نظرات کارشناسان و پیشکسوتان، مربی مدنظر را انتخاب کنیم. انشاالله به زودی این کمیته تشکیل خواهد شد.

دومین نشست رسمی هیات رئیسه فدراسیون والیبال در سال 99 امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال برگزار گشت.

در این نشست که به مدت چهار ساعت طول کشید، مهرداد هاشمی، فریبا محمدیان، ناصر میرفخرایی، محمود افشاردوست، وحید مرادی، میلاد تقوی، بهنام محمودی، مهناز شاددل، شهرام عظیمی، مهدی اسلامی، مصطفی کارخانه، هوشنگ عشایری و محمدجواد یزدان پناه اعضای هیات رئیسه و کارشناسان دعوت شده حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "داورزنی: کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی تشکیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی تشکیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید