خبرنگاران عمل به توصیه های مسوولان سهم من از مقابله با کرونا است

به گزارش وبلاگ آشپزی، کرمانشاه- خبرنگاران- قهرمان سابق تکواندو دنیا گفت: عمل به توصیه های مسوولان و پزشکان برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا سهم من و همه مردم از مقابله با کرونا است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد.

خبرنگاران عمل به توصیه های مسوولان سهم من از مقابله با کرونا است

مسعود حجی زواره روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ آشپزی اظهارداشت: سهم دیگری که می توانیم داشته باشیم حضور در منزل و خودداری از حضور در معابر و خیابان های شهر است تا زنجیره انتقال بیماری قطع گردد.

وی همچنین با اشاره به نزدیکی سال نو، گفت: یکی دیگر از سهم هایی که همه در پیشگیری از شیوع این بیماری دارند حضور نیافتن در منزل اقوام و آشنایان به مناسبت سال جدید است.

حجی زواره گفت: رعایت بعضی نکات ساده و جدی دریافت این بیماری می تواند نقش بسیار مهمی در کنترل و کاهش بیماری کرونا داشته باشد.

قهرمان سابق تکواندو دنیا اضافه نمود: بدون شک همه ما که عضو یک جامعه هستیم سهم برابری در مبارزه با بیماری کرونا داریم و برای سلامتی خود و اطرافیانمان هم که شده باید بسیار مراقبت کنیم.

وی در سرانجام گفت: بسیاری از کارها را می توان در زمان دیگری انجام داد اما در شرایط فعلی اولویت با مبارزه برابر کرونا است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: در 24 ساعت گذشته با مثبت اعلام شدن تست هفت نفر آمار مبتلایان این استان به 152 نفر رسید که 13 نفر از آنان فوت نموده اند.

دکتر محمدابراهیم صبور روز چهارشنبه (28 اسفند) در گفت و گو با وبلاگ آشپزی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا به امروز 747 بیمار مشکوک به کووید 19 در بیمارستان های استان بستری شدند که 611 نفر از آنان ترخیص شده اند.

رییس مرکز بهداشت کرمانشاه با بیان اینکه اکنون 123 نفر بیمار حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری هستند، اضافه نمود: براساس آمار 69 نفر در شهرستان کرمانشاه، 11 نفر در اسلام آبادغرب، 32 نفر در سنقر، 18 نفر در کنگاور، پنج نفر در هرسین، سه نفر در صحنه، 6 نفر گیلانغرب، سه نفر در جوانرود، 2 نفر در پاوه و سه نفر در سرپل ذهاب به کرونا مبتلا شده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران عمل به توصیه های مسوولان سهم من از مقابله با کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عمل به توصیه های مسوولان سهم من از مقابله با کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید