خبرنگاران شهردار نانجینگ چین: شیراز بزودی بر کرونا غلبه می نماید

به گزارش وبلاگ آشپزی، شیراز-خبرنگاران-شهردار شهر نانجینگ چین در پیامی خطاب به شهردار و اهالی شیراز، اعلام نمود: مطمئنا شیراز بزودی بر همه گیری ویروس کرونا غلبه می نماید.

خبرنگاران شهردار نانجینگ چین: شیراز بزودی بر کرونا غلبه می نماید

هان لیمینگ،شهردار شهر نانجینگ چین در این پیغام خطاب به حیدر اسکندرپور نوشته است: در زمان شیوع ویروس کرونا، از سوی شهرداری شیراز پیغام تسلیت دریافت کردیم که در حافظه شهرمان با قدرشناسی فراوان ثبت خواهد شد، با کوشش های بی وفقه، پیش گیری از شیوع و کنترل ویروس کرونا در نانجینگ شتاب گرفته و توسعه مالی و اجتماعی شهرمان به سرعت در حال بهبود است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شیراز در ادامه این پیغام عنوان شده که دوستان گرانقدر باعث از بین رفتن فاصله ها می شوند و هم اکنون ما نگران شیوع و گسترش این ویروس در ایران و مبتلایان تایید شده در شیراز هستیم.

هان لیمینگ آورده است: شهر نانجینگ نیز با شیراز همدرد است و تسلیت عمیق خود را به شیراز و همه شهروندانتان ابراز می دارد.

شهردار نانجینگ در این پیغام آورده است: ما تمایل داریم تجارب خود را با شهر شیراز مبادله کنیم و به اشتراک بگذاریم تا به همراه هم بر ویروس کرونا غلبه کنیم، عمیقا معتقدم با مدیریت شما، مطمئنا شیراز به زودی بر همه گیری این بیماری غلبه می نماید.

در این پیغام ذکر شده: همچنین معتقدم با خاتمه یافتن این شیوع، فصل جدیدی از همکاری های عملی و روابط محبت آمیز عمیق بین ما شروع می گردد.

شهر نانجینگ چین در اردیبهشت سال 97 با شیراز خواهرخوانده شد.

نانجینگ با بیش از 8 میلیون جمعیت یکی از چهار پایتخت باستانی چین به شمار می رود.

شهردار شیراز پیش از این و در هنگام شیوع ویروس کرونا در این شهر با ارسال پیغامی با شهردار و شهروندان شهر نانجینگ ابراز همدردی نموده بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شهردار نانجینگ چین: شیراز بزودی بر کرونا غلبه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهردار نانجینگ چین: شیراز بزودی بر کرونا غلبه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید