خبرنگاران انجام 200 عملیات گندزدایی در روستاهای دهلران

به گزارش وبلاگ آشپزی، ایلام - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: بیش از 200 بار عملیات گندزدایی در سطح روستاهای شهرستان دهلران انجام شده است.

خبرنگاران انجام 200 عملیات گندزدایی در روستاهای دهلران

احمد کرمی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مبادی وروردی و خروجی و بیمارستان شهدای دهلران اضافه کرد: در سطح شهرها و روستاهای شهرستان در خصوص گندزدایی اقدامات خوبی انجام گرفته است که نشان از پیگیری ها و اجرای مصوبات ستاد کرونا در شهرستان دارد.

وی از گندزدایی شهرهای موسیان، پهله و میمه و دهلران به همت شهرداران خبر داد و گفت: با همکاری ستاد کرونای شهرستان، نیروی انتظامی، سازمان های مردم نهاد و سپاه اقدامات خوبی در راستای گندزدایی انجام شده است.

معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: نیروی انتظامی بخوبی در ورودی و خروجی شهرستان کار پایش و کنترل را انجام می دهد.

کرمی از اقدامات شبکه بهداشت و بیمارستان شهدای دهلران در راستای مبارزه با کرونا تقدیر کرد و اضافه کرد: اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده و ستاد کرونا در شهرستان با اقدامات و پایش بموقع بخوبی امورات را پیگیری می کند.

وی یادآور شد: همه اعضای ستاد کرونا در شهرستان بخوبی مصوبات حوزه کاری خود را پیگیری کرده اند و مسدود سازی اماکن تفریحی، زیارتی و گردشگری از دیگر اقدامات است که بخوبی عملیاتی شد و نتایج مثبتی در جهت مبارزه و پیشگیری از کرونا داشته است و امیدواریم با همکاری مردم و تلاش ستاد کرونا و اجرای پروتکل های بهداشتی و همراهی همه کرونا را شکست دهیم.

فرماندار دهلران هم در این بازدید گزارشی از آخرین اقدامات ستاد کرونا در شهرستان را ارائه کرد.

مجید عسگری گفت: با تلاش اعضای ستاد و همراهی و همکاری خوب مردم اقدامات خوبی در حوزه مبارزه و پیشگیری از کرونا در شهرستان انجام گرفته است و این فرایند همچنیان جهت تامین سلامت مردم ادامه دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران انجام 200 عملیات گندزدایی در روستاهای دهلران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انجام 200 عملیات گندزدایی در روستاهای دهلران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید