خانه لاکچری شجاع خلیل زاده و عصبانیت همسرش از دست وی، عکس

به گزارش وبلاگ آشپزی، شجاع خلیل زاده مدافع شمالی پرسپولیس امروز 30سالگی خود را جشن می گیرد و این موضوع با انتشار اولین گزارش اختصاصی ما از زندگی دوران قرنطینه ای بازیکنان همراه شده تا اولین مجموعه به او اختصاص یابد.

خانه لاکچری شجاع خلیل زاده و عصبانیت همسرش از دست وی، عکس

ورزش3:

زندگی خصوصی یک تازه داماد؛ ش.خلیل زاده

امیرحسین خیرخواه مجموعه ای از فریم های جذاب و اختصاصی از دوران قرنطینه کنونی بازیکنان شکل داده که روز گذشته در گزارشی به آن پرداخته شد و اکنون نیز اولین مجموعه از این تصاویر با توجه به تولد شجاع خلیل زاده، به این مهاجم شمالی اختصاص یافته است.

خلیل زاده که سال جاری به جرگه متاهلین اضافه شده، زندگی پر رمز و رازی نداشت. دلتنگی خاص او برای فوتبال با این جمله بعد از حضورمان در منزلش در شمالی ترین نقطه تهرن کاملا معین بود: شما خبرنگارید، واقعا خبر ندارید چه زمانی فوتبال آغاز می گردد؟

شیطنت های شجاع در کنار زندگی مشترک تازه پا گرفته اش در همان ابتدا با درخواستش برای معین بودن حلقه ازدواج در عکس ها همراه بود و البته با توجه به اینکه تمرینات اختصاصی و در قرنطینه اش را قبل از حضورمان به انجام رسانده بود، نشد که فریم هایی از آن را ثبت کنیم.

او اما از همان ابتدا با اعتمادبنفسی بالا کار را استارت زد. از کری برای قهرمانی در پلی استیشن در میان تمامی بازیکنان تا رد پیشنهاداتی که همان زمان درباره او برای جدایی از پرسپولیس مطرح می شد و می گفت مگر می گردد اینجا را ترک کرد.

شوخی ما با منزل او از همان ابتدا با اشاره به ویوی جالب خانه اش استارت خورد که با توجه به قرار دریافت در منطقه کوهستانی به او اشاره کردیم اینجا محل پلنگ و شیر است نه پرنده ها! (با اشاره به لقبش).

ویو خانه شجاع خلیل زاده

شجاع که امروز تولد 30 سالگی اش را جشن می گیرد خیلی زود دست به دسته پلی استیشن شد و از سروش رفیعی خواست تا به صورت آنلاین بازی را دنبال کند. اما جالب بود که سبک بازی فنی دو بازیکن در نمایش بازی مجازی هم کاملا قابل تمیز دادن بود

سروش با همان دید تکنیکی خود علیه شجاع بود و مدافع پرسپولیس نیز دست به حرکات فیزیکی برای نتیجه می زد و البته ناباورانه بازی را باخت ولی آن را با یک سری بهانه و شوخی از سروش نپذیرفت و وعده جبران و انتقام در بازی بعدی را داد.

نمایی از خانه شجاع خلیل زاده

مدافع پرسپولیس دقایقی بعد با حضور یکی از مهمانانش و در شرایطی که از او نیز همانند ما خواست تا پروتکل بهداشتی را به بهترین شکل رعایت نموده و وارد منزل گردد، بار دیگر پای تلویزیون نشست و اینبار انتقام باخت از سروش رفیعی را از دوستش گرفت تا بار دیگر لبخند به لبانش بازگردد و با همان روی باز پذیرای بقیه عکس های لایف استایل خود در قرنطینه گردد.

سرگرمی اصلی شجاع هم مثل همه این روزها گوشی و لپ تاپ بود. تا جایی که او برای حضور در ویوی فوق العاده ای که داشت هم حتی از گوشی و چک کردن آن غافل نمی شد و صدای اعتراض همسرش را در آورده بود.

منبع: توریسم آنلاین

به "خانه لاکچری شجاع خلیل زاده و عصبانیت همسرش از دست وی، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه لاکچری شجاع خلیل زاده و عصبانیت همسرش از دست وی، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید