حمله الشباب به یک پایگاه نظامی ارتش سومالی

به گزارش وبلاگ آشپزی، منابع رسانه ای گزارش دادند که اعضای گروه تروریستی الشباب به پایگاه نظامی ارتش سومالی حمله کردند.

حمله الشباب به یک پایگاه نظامی ارتش سومالی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آشپزی، رسانه ها از حمله به یک پایگاه ارتش سومالی با خودروی بمبگذاری شده خبر دادند؛ حمله ای که الشباب مسؤولیت آن را پذیرفته است.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، منابع محلی در سومالی از اصابت یک خودروی بمب گذاری شده به پایگاه نظامی دولت سومالی در منطقه سفلای شبیل واقع در جنوب این کشر آفریقایی خبر دادند.

طبق این گزارش ها، گروه تروریستی الشباب مسؤولیت حمله به این پایگاه نظامی را برعهده گرفته است؛ حمله ای که هنوز رسانه ها درباره تلفات آن خبری مخابره نکرده اند.

یک شاهد عینی به خبرگزاری رویترز گفت: ما صدای دو انفجار شدید و تیراندازی را در پایگاه نظامی سومالی شنیدیم. خود من، چندین سرباز را در حال متواری شدن دیدم اما نمی توانم بگویم چند نفر (در این حمله) کشته شدند.

طبق گزارش ها، پایگاه ارتش سومالی که امروز چهارشنبه هدف حمله قرار گرفته، در هفتاد کیلومتری جنوب غرب موگادیشو (پایتخت) واقع شده است.

گروه الشباب طی سال های اخیر سابقه حملات تروریستی به ارتش و کاخ ریاست جمهوری سومالی را در کارنامه دارد. در حمله ماه گذشته میلادی اعضای این گروه تروریستی به شهر بندری کیسمایو، 26 تن کشته و 56 نفر زخمی شدند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "حمله الشباب به یک پایگاه نظامی ارتش سومالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله الشباب به یک پایگاه نظامی ارتش سومالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید