جام جهانی تکواندو، حریفان شهرداری ورامین معین شدند

به گزارش وبلاگ آشپزی، مراسم قرعه کشی مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی دنیا برگزار گردید و تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران حریفان خود را شناخت. - اخبار ورزشی -

جام جهانی تکواندو، حریفان شهرداری ورامین معین شدند

به گزارش وبلاگ آشپزی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی دنیا در سال 2018 با حضور 8 تیم دعوت شده از سوی فدراسیون دنیای از ساعت 8:30 (به وقت تهران) فردا (شنبه - سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی زاید فجیره شروع می گردد و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

مراسم قرعه کشی این رقابت ها دقایقی پیش انجام شد و بر همین اساس تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران با تیم های چین، آذربایجان و ازبکستان در یک گروه نهاده شد و در گروه دیگر نیز تیم های کره جنوبی، روسیه، ساحل عاج و قزاقستان حضور دارند.

این رقابت ها با مرحله مقدماتی شروع می گردد و 8 تیم در دو گروه 4 تیمی مبارزه خواهند کرد و در خاتمه این رقابت ها دو تیم از هر گروه به مرحله بعد راه پیدا می نمایند. پیکارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت 12:30 روز یکشنبه - 4 آذرماه برگزار می گردد.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می نمایند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم معین می گردد. تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه یک با تیم اول گروه دوم برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می دهند. واکنش فدراسیون تکواندو به پخش سرود اشتباهی ایران

سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی اعضای تیم ایران را تشکیل می دهند.

راهنمایی این تیم برعهده پیغام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

مسابقات قهرمانی تیمی دنیا دارای گرید تیمی G2 است و به ترتیب به تیم های اول 20 امتیاز، دوم 12 امتیاز، سوم 7.2 امتیاز و پنجم 4.32 امتیاز تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام جهانی تکواندو، حریفان شهرداری ورامین معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی تکواندو، حریفان شهرداری ورامین معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید