تیام: نگذاشتند با استقلال قهرمان آسیا شوم

به گزارش وبلاگ آشپزی، مامه بابا تیام مهاجم فصل گشته استقلال می گوید مدیران این تیم به وعده هایشان عمل نکردند.

تیام: نگذاشتند با استقلال قهرمان آسیا شوم

به گزارش وبلاگ آشپزی، خبرآنلاین نوشت: استقلال تهران روزهای خوبی را سپری نمی کند. آن ها در لیگ برتر از 5 بازی 6 امتیاز بدست آورده اند و در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم در استادیوم آزادی 3 بر یک مقابل السد قطر باخته اند که بدترین نتیجه تاریخ این تیم در یک بازی خانگی در لیگ قهرمانان آسیا است.

بعد از شکست استقلالی ها مقابل السد خیلی از کارشناسان از دست دادن چند مهره کلیدی این باشگاه از جمله مامه تیام مهاجم فصل گذشته آن ها را عامل ناکامی های استقلال بیان نموده اند. تیام در مورد دلایل جدایی اش از استقلال به خبرورزشی گفت: اصلا دوست نداشتم این شکلی از استقلال بروم. حتی در مذاکراتی که در ترکیه داشتیم، به مدیران باشگاه گفتم که می خواهم بمانم تا با تیم قهرمان آسیا شویم. در این راه وینفرد شفر که احترام زیادی برای او قائل هستم، شاهد زنده است و می تواند حرف های من را تایید کند درست مثل سرور جپاروف که اصلا دوست نداشت از استقلال برود. متاسفانه هر بار توافق می شد، به قول هایی که می دادند عمل نمی کردند. به همین دلیل راه را برای جدایی ما هموار کردند و کاری هم از دست کسی برنمی آمد. تنها واقعیتی که می توانم بگویم این بود که من هیچ شرط غیر معقولانه ای برای استقلالی ها نداشتم و تنها می خواستم شأن و منزلتی که داشتم، حفظ شود.

تیام که در این فصل به تیم عجمان امارات پیوسته در مورد اینکه برخی افراد می گویند او به استقلال برمی شود هم گفت: شنیدم مدیران استقلال مدعی گردیده اند که در حال بازگرداندن من به تهران هستند. نمی خواهم طرفدار استقلال بیشتر از این با این مساله درگیری داشته باشند چون این اقدام اصلا شدنی نیست و بازگشتی در کار نخواهد بود. من در حال حاضر بازیکن عجمان امارات هستم و باید به تعهدی که به این باشگاه دارم، عمل کنم و تنها برای استقلال در ادامه راه آرزوی موفقیت داشته باشم. اتفاقا باید بگویم در نشست چند روز قبل مدیر برنامه هایم با نماینده استقلال هم همه چیز برای جدایی مسالمت آمیز هموار شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تیام: نگذاشتند با استقلال قهرمان آسیا شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیام: نگذاشتند با استقلال قهرمان آسیا شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید