فراوری خودروی مدل 3 تسلا با چسب برق!

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از انگجت، شرکت تسلا با فراوری 72 هزار و 531 دستگاه خودروی مدل 3 در 3 ماهه منتهی به 30 ژوئن رکورد فراوری خود را شکسته است. اما کارگران این شرکت ادعا می نمایند فشار برای افزایش فراوری خودروی مدل 3 سبب شده آنها فرایند ساخت را سرسری انجام دهند و در شرایط سخت و غیر ایمن کار نمایند.

فراوری خودروی مدل 3 تسلا با چسب برق!

به همین دلیل تعدادی از کارگران تسلا که در یک واحد فراوریی که در چادر برپا شده (واحد GA4) کار می نموده اند به شبکه خبری سی ان بی سی فاش نموده اند از چسب برق برای ترمیم سریع ترک ها در براکت های پلاستیکی استفاده نموده اند. همچنین آنها مجبور شده اند در هوای بسیار گرم یا سرد و محیطی پر از دود کار نمایند. آنها حتی تصاویری را نیز در اختیار شبکه خبری مذکور قرار داده بودند.

سخنگوی تسلا نیز به این شبکه خبری اعلام نموده گزارش کارگران گمراه نماینده است و روش های فراوری خودرو در شرکت ما یا محیط کاری را نشان نمی دهد. او افزوده است بسیاری از میانبرهایی که این کارگران ادعا می نمایند تأیید نشده و بسیاری از قطعات استفاده شده در خودروهای مدل 3 هنگام دریافت از تهیه نماینده دارای چسب برق بوده است.

به هر حال به گفته این کارگران، واحد فراوریی GA4 که در چادر برپا است، اکنون می تواند در هر شیفت 120 خودرو فراوری کند و همچنین روزانه 3 شیفت دارد. بنابراین این واحد قادر به فراوری 2160 مدل 3 در 6 روز است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراوری خودروی مدل 3 تسلا با چسب برق!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری خودروی مدل 3 تسلا با چسب برق!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید