تعویق المپیک برنامه های مدون ما را هم تغییر داد

به گزارش وبلاگ آشپزی، بهروز حضرتی پور با بیان این مطلب اضافه نمود: تا قبل از اینکه المپیک به تعویق بیافتد، مقرر بود مسابقات کسب سهمیه در خردادماه برگزار گردد و ما برنامه های فنی و تمرینی را متناسب با این مسابقات به کشتی گیران دادیم و با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو اردوها، ملی پوشان تمرینات خود را به صورت شخصی پیگیری می کردند.

تعویق المپیک برنامه های مدون ما را هم تغییر داد

وی ادامه داد: روش کار ما این بود با ایجاد گروه در فضای مجازی و ارائه تمرینات، هر یک از مربیان نیز چندین کشتی گیر را زیرنظر بگیرد و برنامه های تمرینی آنها را پیگیری کند و دنبال کردن فرایند تمرینی علیرضا نجاتی، مهدی محسن نژاد، مهدی علیاری، پژمان پشتام و مهدی فلاح برعهده من بود.

حضرتی پور توضیح داد: با توجه به اینکه بازی های المپیک به مدت یکسال به تعویق افتاد، برنامه های فنی ما نیز تغییر پیدا کرد و منتظریم که اتحادیه جهانی کشتی در خصوص زمان برگزاری رقابتهای گزینشی معین تکلیف کند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی که با محمد بنا سرمربی تیم ملی انجام دادیم، یک برنامه هفتگی برای کشتی گیران معین کردیم تا بتوانند آمادگی خود را حفظ نمایند و در ادامه نیز با توجه به شرایطی که پیش خواهد آمد، تصمیم گیری خواهیم کرد.

مربی تیم ملی در خصوص اینکه آیا تعویق المپیک به نفع کشتی فرنگی ایران است یا خیر گفت: استارت اردوهای خود را قبل از مسابقات جام جهانی زدیم اما این رقابت ها لغو شد و به دلایلی برنامه های ما عقب افتاد و یک مقدار از فازهای آماده سازی تمرینی را از دست دادیم. تعویق المپیک را به فال نیک می گیریم چراکه زمان مناسبی را در اختیار ما قرار می دهد اما به شرطی که شرایط مهیا شده و تمرینات اردویی آغاز گردد و این موضوع می تواند اثرات خوبی در فرایند آماده سازی کشتی گیران جوان ما داشته باشد.

حضرتی پور در خصوص شیوع ویروس کرونا اعلام نمود: در خصوص ویروس کرونا هیچ چیزی معلوم نیست و فرایند آن رو به رشد است و این موضوع بلاتکلیفی بوجود آورده است. اگر مردم رعایت نمایند صددرصد می توان به نتیجه رسید. درحال حاضر از بین بردن کرونا در سایه همکاری و همدلی مردم به وجود می آید و در بعضی از کشورها نیز نتیجه خوبی از این طریق حاصل شده است. البته در بعضی از شهرهای خودمان هم رعایت کردند و شرایط بهتر شده است. جا دارد تشکر کنم از تمامی کسانی که بدون هیچ چشمداشتی در این راه یاری می نمایند و در خدمت شبکه بهداشت کشور هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تعویق المپیک برنامه های مدون ما را هم تغییر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق المپیک برنامه های مدون ما را هم تغییر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید