تعلیق فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی متخلف در فستیوال ترکیه

به گزارش وبلاگ آشپزی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تعلیق چندین دفتر خدمات مسافرتی به جهت تخلفات عدیده در زمینه تبلیغ و ارائه خدمات فستیوال برگزارشده در کشور ترکیه اطلاع داد.

تعلیق فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی متخلف در فستیوال ترکیه

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، مرتضی آبدار با اعلام این خبر، اظهار کرد: به دنبال برگزاری فستیوال ترکیه و شرکت جمعی از هموطنان در این برنامه، کیفیت پایین خدمات ارائه شده در این تور مسائل عدیده ای را موجب شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی ادامه داد: به همین دلیل نظر به تخلفات آیین نامه ای، عدم رعایت دستورالعمل ها، بخشنامه های سازمانی و عدم ایفای تعهدات در قبال مسافرین در گشت های برگزار شده از سوی چندین دفتر خدمات مسافرتی در فستیوال مذکور، فعالیت 17 شرکت جهت معین تکلیف تعلیق شد.

او با اشاره به اینکه معاونت گردشگری استان در حال آنالیز موضوع، دریافت و رسیدگی به شکایات وارده به خدمات شرکت های متخلف از سوی مسافران است، ادامه داد: رسیدگی به شکایات با حضور کارشناسان معاونت گردشگری و هیئت مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرتی انجام می گردد و تمام کوشش ها بر این است تا با لحاظ قوانین و دستورالعمل های تعریف شده به شکایات مراجعه نمایندگان رسیدگی گردد.

آبدار در انتها اعلام کرد: مسافران محترمی که در این خصوص شکایت دارند، می توانند به آدرس میدان ساعت، پشت عمارت شهرداری، کوی مقصودیه، خانه حیدرزاده، معاونت گردشگری استان مراجعه نمایند.

منبع: میراث آریا

به "تعلیق فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی متخلف در فستیوال ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی متخلف در فستیوال ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید