بمب های جدید زنوزی در راه تراکتور، قوچان نژاد و بیت آشور اهداف جدید نقل وانتقالاتی تبریزی ها

به گزارش وبلاگ آشپزی، مالک باشگاه تراکتور تبریز به دنبال جذب دو بازیکن لژیونر ایران در فصل نقل وانتقالات است و مذاکراتی نیز با این بازیکنان اجرا شده است.

بمب های جدید زنوزی در راه تراکتور، قوچان نژاد و بیت آشور اهداف جدید نقل وانتقالاتی تبریزی ها

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آشپزی، باشگاه تراکتور تبریز در فصل نقل وانتقالات هنوز فعالیت رسمی خاصی انجام نداده و در روزهای گذشته مشغول مذاکره با چند مربی برای انتخاب سرمربی فصل آینده است.

تراکتوری ها که به مقام قهرمانی جام حذفی رسیده اند، فصل آینده باید به عنوان یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند و از همین رو محمدرضا زنوزی مالک و مدیران باشگاه تراکتور به دنبال بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده هستند.

بر همین اساس شنیده می گردد هدف اصلی زنوزی در فصل نقل وانتقالات، جذب رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم زووله هلند است و حتی مذاکراتی نیز بین طرفین اجرا شده است. قوچان نژاد فقط یک فصل دیگر با تیم زووله قرارداد دارد و با توجه به این موضوع به نظر می رسد جدایی او از تیم هلندی چندان کار دشواری نباشد.

علاوه بر قوچان نژاد، استیون بیت آشور بازیکن دورگه ایرانی - آمریکایی نیز دیگر بازیکنی است که مدنظر مدیران باشگاه تراکتور قرار گرفته و قرار است به زودی مذاکراتی با این بازیکن نیز انجام گردد. بیت آشور در حال حاضر با هیچ تیمی قرارداد ندارد و بازیکن آزاد محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بمب های جدید زنوزی در راه تراکتور، قوچان نژاد و بیت آشور اهداف جدید نقل وانتقالاتی تبریزی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بمب های جدید زنوزی در راه تراکتور، قوچان نژاد و بیت آشور اهداف جدید نقل وانتقالاتی تبریزی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید