باقری: بازی برای استقلال و کار کردن با استراماچونی افتخار بزرگی است، طرفداران شکیبا باشند، در هر 3 جام مدعی هستیم

به گزارش وبلاگ آشپزی، میلاد باقری، مدافع جدید تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم در فصل آینده در هر سه جام مدعی خواهد بود.

باقری: بازی برای استقلال و کار کردن با استراماچونی افتخار بزرگی است، طرفداران شکیبا باشند، در هر 3 جام مدعی هستیم

میلاد باقری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آشپزی ضمن ابراز خرسندی از پیوستن به استقلال گفت: خوشحالم که به این تیم بزرگ پیوستم. بدون شک حضور در استقلال یک اتفاق مهم در زندگی ورزشی من بود. واقعیت این است که من چند پیشنهاد از تیم های لیگ رجحان داشتم، ولی در نهایت استقلال را انتخاب کردم، چون بهترین انتخاب بود. امیدوارم جواب اعتماد باشگاه و سرمربی را بدهم و بهترین عملکرد را در این تیم داشته باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می نماید در استقلال تبدیل به بازیکن ثابت گردد، بیان کرد: من هدف های مهمی در ذهن دارم و می خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم. روی نیمکت استقلال یک مربی بزرگ مثل استراماچونی حضور دارد و قطعاً این مربی کوشش بازیکنان را می بیند. می دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد، ولی هدفم این است که بازی کنم. بازی برای استقلال و کار کردن با استراماچونی افتخار بزرگی است و باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنم.

مدافع جدید تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند در فصل پیش رو بعد از سال ها قهرمان لیگ برتر گردد، توضیح داد: استقلال قطعاً سال جاری در هر سه جام مدعی خواهد بود. ما دو روز است که تمرینات را آغاز نموده ایم و انگیزه زیادی در بچه های تیم موج می زند. فقط خواهش من از طرفداران این است که شکیبا باشند و تیم را مورد حمایت قرار دهند. قطعاً روزهای خوبی در انتظار استقلال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باقری: بازی برای استقلال و کار کردن با استراماچونی افتخار بزرگی است، طرفداران شکیبا باشند، در هر 3 جام مدعی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: بازی برای استقلال و کار کردن با استراماچونی افتخار بزرگی است، طرفداران شکیبا باشند، در هر 3 جام مدعی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید